Gaziantep Ek İş İlanları

Gaziantep Türkiye’nin her anlamda en gelişmiş şehirlerinden biridir. Etrafında bulunan tüm şehirlere öncü olan ekonomik anlamda da Türkiye’de birçok dalın egemenliğini elinde tutan bu şehir farklı iş imkânlarını da beraberinde getirmektedir.

Gaziantep tarımdan sanayiye Ticaretten hayvancılığa kadar çok fazla alanda gelişme gösterdiğinden part time devamlı olmak üzere çok fazla iş imkânı olanağına sahiptir. Ek iş ilanları sayesinde belli bir sermaye gerektirmeyen işleri kolaylıkla yapabiliyor ve hatırı sayılır ir ücret de alabiliyorsunuz. Bu iş imkânlarının büyük bir kısmı ise ev hanımlarına yönelik olmaktadır. Burada amaç onları etkin bir şekilde ülke ekonomisine katkı sağlar hale getirmektir. Bu iş ilanlarının diğer kısmı da öğrenciler tarafından ilgi görmektedir.

Gaziantep Ekonomisi
Akdeniz bölgesi ve güneydoğu Anadolu bölgesi arasında tam bir geçiş şehri olma özelliğine sahiptir. Şehrin topraklarının yarısından fazlası tarıma çok elverişlidir. Bunun en büyük nedeni karma bir iklim yapısına sahip olmasıdır. Şehir oldukça ormanlıktır. Bu durum sonucu hatırı sayılır bir yaban alana da sahiptir. Çok eski çağlardan günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapan bu güzel şehir Ayıntep olarak da bilinir.

Bu kültür harmanı birçok alanda şehrin çok zengin olmasına neden olmuştur. Zengin tarihinin yanı sıra oldukça zengin bir mutfağa sahiptir. Bu yöreye özgü binlerce yemek çeşidi yardır. Bunların en meşhurları arasında baklava kebap yuvalama soğan kebabı cırtlak künefe sayılabilir. Ülke sanayisine hemen hemen her dalda katkı sağlamakta olan Gaziantep karayolu havayolu ve demiryolu açısından da oldukça donanımlıdır.

Gaziantep’te tarım oldukça ilerlemiş durumdadır. Sebze meyve tahıl kuruyemiş türlerinin hemen hemen hepsi bu şehirde yetiştirilmektedir. Bunları işleme amaçlı kurulan yağ fabrikaları un ve makarna fabrikaları, kuru sebze fabrikaları bunun dışında otomotiv beyaz eşya tekstil gibi birçok sanayi alanı da oldukça etkin olarak hizmet vermektedir.

Gaziantep’te Evde Yapılabilecek İşler
Evde kutu katlama, poşet katlama, isteğe uygun davetiye katlama, etiketleme, Evde yemek yapma, Baklava üretimi, mandal süsleme boncuk işi, anahtarlık yapma, çorap örme, dantel ve yün işi yapma, patlıcan kabak salatalık oyma- kuru dolmalık biber temizleme bunlardan sadece bazılarıdır.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. nilgün dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Sankopark civarında oturuyorum.

 2. Güler dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum.
  Antep’te bayanlara ek iş imkanı var mı?

 3. Semiha dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var ve öğrenciyim.
  Öğrencilere evde ek iş imkanı var mı?

 4. volkan dedi ki:

  Merhaba ben Volkan, işe ihtiyacım var.

 5. Ayse dedi ki:

  Evde ablamla yapabilecegimiz uygun bir ek iş ariyoruz. İkimizinde el becerisi çok iyidir. Gaziantep Nizip’te oturuyoruz, yardımcı olursanız mutlu oluruz.
  Gaziantep Nizip’te ek iş imkanı var mı?

 6. Guler dedi ki:

  selaml arkadaslar. size bir is onerim olacak. benim bir bebegim var ve evden / internet uzerinden calisiyorum. cevreminde katkisi buyuk oluyor. ama kapi kapi gezmiyorum. LR is ortagiyim. ve Lr urunleri satiyorum. cok karli bir is. her sattigim urunden 40% kar yapiyorum. ayriyetten prim ve hediyeler aliyorum. sedef, egzama, koltuk alti kararmasi, vucutta catlaklar/ lekeler, yuzde lekeler, goz alti morlugu, topuk catlaklari gibi bir suru seylere care oluyoruz. hic bir zorunlulugunuz yok, stoklama zorunlulugunuz yok, kendi is saatinizi kendiniz ayarliyorsunuz, nekadar calisacaginizi siz belirliyorsunuz, eger ilgilenirseniz yardimci olmak isterim.

  gulnecati1303@hotmail.com
  GULER KURU

  Site Yönetimi Notu: Atölye ya da çalışma yeri tarafımızca doğrulanamamıştır. Ek işler konusunda bazı durumlarda yalan haberler çıkabilmektedir. Bu tür ilanlarda sorumluluk tamamen ek iş arayan adaylara aittir. Herhangi bir ek iş talebini kabul etmeden önce çalışacağınız firmayı araştırınız ve güvenli olduğundan emin olunuz.

 7. SERIF KARABACAK dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var. Uygun yapabileceğim iş olursa kusursuz bir şekilde yerine getiririm. Lütfen ulaşın.

 8. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben İnşaat’da çalışan biriyim. Bizim gibi garibanlar ek iş olmazsa zor. Hayat ne iş olursa yaparız, yardımcı olursanız çok seviniriz.

 9. Eda dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum, acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. Dilek türkmen dedi ki:

  Ben evde her türlü iş yaparım. Lütfen bana yardımcı olun, acil işe ihtiyacım var. Sizlerden haber bekliyorum, gaziantep seyrantepe de oturuyorum.

 11. Erşad dedi ki:

  Merhaba ben ek is yapmak istiyorum. İhtiyacım var

 12. ebru yazgan dedi ki:

  Gaziantep’te ek işe ihtiyacım var, lütfen dönüş yapın.

 13. nuray sevimli dedi ki:

  Merhaba evde yapabiliceğim işe ihtiyacım var, bana dönerseniz sevinirim.

 14. kamile dedi ki:

  Mrb evde yapabileceğimiz ek iş istiyorum.

 15. gülizar dedi ki:

  Antep ek iş ilanları hakkında bilgi istiyorum. Ek iş olduğunda yapabilirim.

 16. Sevgi dedi ki:

  Merhaba ben Gaziantep’te oturuyorum ve evde yapabileceğim ek iş arıyorum. Mesela paketleme yapabilirim.

 17. ayse dedi ki:

  Gaziantep’te oturuyorum ve ek işe cok ihtiyacim var, iletisime gecerseniz sevinirim. Her iş yapabilirim, el sanatlari mezunuyum.

 18. Hanım çetin dedi ki:

  Her işe elim yatkın. Acil ek iş arıyorum ve çok ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZ