Garanti Bankası İş Başvurusu

Geçmişi 1940’ lı yıllara dayanan garanti bankası Ankara’ da kurulmuş ve bugün Türkiye’ nin en büyük özel bankası haline gelmiştir. Doğuş grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Garanti bankasına ait Ülkemizde 987 şube bulunmaktadır. Ayrıca KKTC’ de 6, Lüksemburg’ ta ve Malta ‘ da ise 1 adet banka şubesi vardır. Garanti bankası şubeciliği faaliyetleri dışında Londra’ da Şangay ve Duesseldorf gibi Avrupa’ nın bir çok Ülkesinin merkezinde temsilcilikler açarak bankacılık konusunda uluslar arası faaliyetlerinin de alt yapısını oluşturmuştur. Garanti Bankasına ait Türkiye’ de 4050’ ye yakın ATM bulunmakta ve 7 / 24 hizmet vermektedir. Garanti bankasının bugün 20 bin’ e yakın çalışan personel sayısı vardır. Bu çalışan sayısı ile 20 milyon kişiye bankacılık konusunda kesintisiz ve kaliteli bir şekilde hizmet götürmektedir.

Garanti Bankası’nda İstihdam Olanakları
Garanti Bankası bünyesinde Türkiye’ nin 81 ilinde ve yüzlerce ilçesinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bu çalışma imkanı banka şubelerinde, bölge müdürlüklerinde, Müşteri hizmetlerinde, çağrı merkezlerinde, sosyal ve internet bankacılığı, müfettiş, müfettiş yardımcısı, uzman ve uzman yardımcısı veya genel müdürlük bünyesinde olabilir.

Garanti Bankası’nda İş Olanakları
Garanti bankası bünyesinde, güvenlik görevlisi, vasıfsız hizmetler bölümü, müşteri ilişkileri departmanı, yönetici asistanı, yönetici, banka personel, muhasebeci veya ATM ‘ ler den sorumlu vasıflı çalışan personel olabilirsiniz. Bu bankacılık, muhasebe, işletme, iktisat gibi onlarca bölümden mezun olan kişileri kapsayan bir iş olanaklarını size sunmaktadır.

Garanti bankası genellikle personel ihtiyacı duyduğunda ilana çıkmakta ve personel alımını bu şekilde sağlamaktadır. Ancak Garanti bankası web sitesinde yer alan Kariyer olanakları çerçevesinde ‘’ Garanti’ nin bir parçası olmak ister misiniz? ‘’ sloganı ile başvuru yapacağınız CV bıraka bileceğiniz bir sayfa bulunmaktadır. Bu şekilde CV ‘ nizi bıraktığınız arşivde Garanti bankası politikalarına ve hedeflerine uygun personele ihtiyaç duyulduğunda bıraktığınız CV’ lere bakılmakta ve sizi mülakata çağırma gibi iş görüşmeleri yapılmaktadır. Mülakat sorası uygun görüldüğü durumda ihtiyaç duyulan noktada istihdam edilmeniz mümkündür. Bu daha çok ihtiyaç ve size ait vasıflarla sonuçlanan bir durumdur.

Garanti Bankası İletişim Bilgileri

Merkezinin Bulunduğu Yer: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Garanti BBVA WhatsApp Chatbot Telefon No: 444 0 333

Müşteri İletişim Merkezi Telefon No: 444 0 333

Genel Müdürlük Telefon No: 0212 318 18 18

Web sitesi: www.garantibbva.com.tr

Garanti Bankası Kariyer
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Garanti Bankasında kariyer yapabilirsiniz. Garanti Bankası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ