Erpiliç İş Başvurusu

Erpiliç İş Başvurusu

Erpiliç İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Erpiliç insan kaynakları sayfasında iş başvuru formu, staj başvuru formu ve açık iş ilanları bulunmaktadır. İhtiyaç olunulan pozisyonlar arasında axapta sistem analisti, axapta yazılım uzmanı gibi pozisyonlar yer almaktadır. Ayrıca Bolu Tesisi’ne ya da Bolu Damızlık Tesisi’ne genel başvuru yapabilirsiniz. Bolu dışında Dedeler, Göynük Damızlık Tesisi ve Göynük Yem Fabrikasına genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Linkler haberimizin alt kısmında yer almaktadır. Öncelikle sizlere Erpiliç hakkında çeşitli bilgiler sunalım.

Erpiliç Hakkında; İlk olarak 1969 yılında sadece 200 civciv ile sektöre giren bir firmadır ve 1994 yılında bir şirket olarak devam etmiştir. Daha sonra ise yem fabrikası da kurulmuştur ve adı ERYEM SAN ve TİC. LTD. ŞTİ olarak bilinmektedir. Zamanla gelişen ve geniş alanlara yayılan bir şirket olmayı başarmıştır. 70 bayisi, 1300 üretici çalışan ve 2300 kurum çalışanı ile birlikte gelişmeye devam etmektedir. Yapılan anket ve araştırmalara göre 2007 yılında %16 oranında bir genişleme götermiştir ve 2008 yılında bu oran daha fazla olmuştur.

Birçok helal kesim belgesine ve Standard belgelerine de sahip olduğu bilinmektedir. Sahip olduğu belgeler ise ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TSE Standartlarına Uygunluk Belgesi ,ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Sistemi Belgesi yer almaktaadır. Devamlı olarak denetlenen fabrikaların aldıkları bu belgelerde zamanla güncellenmektedir. Aynı zamanda ihracat için gerekli olan belgeleri de bulunmaktadır.

Ürün yelpazesinin geniş olduğu bir markadır ve gittikçe halkın isteklerine ve gözüne hitap eden ürünler üretilmeye çalışılmıştır. İslami şartların ve hijyen kurallarının da dikkate alınması halkın güvenle tercih etmesinin başlıca nedenleri arasındadır.

İş olanakları açısından da birçok gence fırsat tanıyan bir şirket grubu olmaktasır ve bunun nedeni birçok yerde bulunan üretim fabrikalarıdır. Gıda mühendisleri ve çifti farkı gözetmeksizin , çalışana duyulan saygı ve hizmet karşılığı politikası da ERPİLİÇ için olumlu bir izlence oluşturmaktadır. Bulunan birçok tavuk üretim fabrikasının içinde  en çok tercih edilen marka olma konusunda aday olabilecek bir markadır. Satılan ürünlerde sorun çıkma ihtimaline karşın her daim sorularla ilgilenen bir kadrosu da bulunan bir tavuk ve tavuk ürünleri firmasıdır.

Erpiliç İletişim Bilgileri
Adres; Doğancı Mah. Mudurnu Yolu 7.Km BOLU

Erpiliç İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Erpiliç’te kariyer yapabilirsiniz. Erpiliç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. hayati çelik dedi ki:

  merhaba öncelikle işlerinizde başarılarınızın devamını dilerim ben istanbul büyük şehir belediyesinden emekli ağır vasıta kamyon şöförüyüm yaşım 53 evraklarım tamdır src lerden 5 de dahil hepsi var boluda oturuyorum seyhat engelim yoktur çalışdığım birim ibb yol bakım daire başkanlığı makina ikmal müdürlüğü araştırabilirsiniz sıkıntı yok saygılarımla tel 5322425973

 2. Emrullah dedi ki:

  Ben Emrullah göy Kahramanmaraş dulkadiroglu merkez iş arıyorum İlgilenirseniz sevinirim

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 3. Sezer dedi ki:

  Mrb ne is verilirse elimden geleni yaparım evliyim 1 çocuk sahibiyim 28 yasindaydim

BİR YORUM YAZ