Eroğlu Holding İş Başvurusu

Eroğlu Holding insan kaynakları sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Sayfa da insan kaynakları politikası, global insan kaynakları politikaları, seçme ve yerleştirme süreci, iş başvuru sonuçları, eğitim ve gelişim süreci, performans yönetim süreci, kariyer planlama süreci ve çalışan maaşları hakkında bilgiler verilmektedir. Linke haberimizin alt kısmından ulaşabilirsiniz. Öncelikle Eroğlu Holding hakkında sizlere genel bilgiler sunalım.

Eroğlu Holding Hakkında; İlk başlarda (1994) küçük çaplı ihracatlarla dünyaya açılan bir şirkettir ve zamanla Doğu Avrupa ülkelerinde yaygın olarak ihracat yapan bir kurum haline gelmiştir. Daha sonra Colin’s Giyim San. Ve Tic. A.Ş bünyesiyle birlite yoluna devam etmiştir.18.000 günlük üretim kapasitesine ulaşmıştır ve Colin’s Türkiye’de önemli bir marka haline gelmeye başlamıştır. Daha sonraki zamanlarda ise Rusya’da 5 bin metrekarelik alanda bir fabrika kurulmuştur. Günlük olarak üretim 4 katına ulaşmıştır ve işçi alınımı da artmaya başlamıştır. Daha sonra tekstil sektöründe de gelişmeler görülmüştür. 1990 lı yılların sonuna doğru ise mağazacılık faaliyetleri artmıştır ve yuriçi-yurtdışı mağaza sayısı gittikçe artmaya başlamıştır ve kurum gelişmiştir. İç ve dış pazarlamanın beraber olarak yapıldığı bir kurum ise Yenibosna’da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Gittikçe genişleyen bir kurum haline gelmeye başlamış (2003) ve spor giyim alanında da yenilikler görülmüştür. 45.000 lik bir alana üretim fabrikası açılmıştır. Rusya’da olmasına rağmen ilk bilinen yerli marka olmayı başarmıştır. Bu durum Türkiye’nin dış ticarette ki yerinin öenm kazandığını da göstermektedir. Aynı anda hem Avrupa hem de Amerika’da duyulan bir şirket grubu olarak tanınmaya başlamıştır.

Türkiye’deki en iyi şirketlerin arasında yer almış ve ilk 500 de 314. olmuştur. Bu sonuç 2012 de yapılan anket ve araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Daha sonraki zamanlarda ise tekstil alanıda gittikçe gelişen bir tablo görülmektedir.

İş imkanı açısından geniş bir yelpazeye sahiptir ve dünya çapında olan mağazaları kişilere değişik pozisyonlarda iş olanağı vermektedir. Bu ise uzman kadronun genişlemesi için dırsat sağlamaktadır.

Gençlere de staj imkanı sağlayabilen bir şirkettir ve deneyim kazanan gençlerin kadrolu olarak da kalabildiği birçok markaya ve kuruma sahiptir.

Eroğlu Holding İletişim Bilgileri
Adres; ZAFER MAHALLESİ ÇINAR SOKAK NO:2 KAT:1 YENİBOSNA İSTANBUL

Eroğlu Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Eroğlu Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Eroğlu Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yusuf kepez dedi ki:

    Slm ben eskovator optrum sizinle çalışmak istiyorum yurt dışında çalışmak istiyorum pasoport hazir

BİR YORUM YAZ