Erikli Su İş Başvurusu

Erikli Su kariyer imkanları ve iş olanakları hakkında bilgilerden bahsedeceğiz. Firma hakkında önemli bilgiler ve bu firma da nasıl kariyer yapabileceğiniz hakkında püf noktaları yer almaktadır. Erikli Su’da iş başvurusu yapmak için Nestle Waters firması üzerinden cv bilgilerinizi göndermeniz gerekmektedir. Haberimizin altında yer alan link üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Öncelik olarak sizlere bu firma hakkında genel bilgiler verelim.

Erikli Su Hakkında; Bursa’nın Kestel ilçesinde bulunan Uludağ tesislerinde üretime devam eden firma, kuruluşundan beri kalitesinden dolayı başarılı çalışmalarına devam ediyor. 2300 metre yükseklikteki zirve noktasından çıkarılmaktadır. Kaynak yerleşim birimlerinden uzak olmasından dolayı da ne endüstriyel, ne zirai, ne de evsel atıklarından etkilenmektedir. Dışarıdan kaynaklı kirlenme ihtimaline karşı suyun çıkış noktasına kaptaj adında yapılar kurulmuş, maksimum sterilizasyon sağlanmaktadır. Gıda tüzüğüne uygunluk sağlayan özel sistemler sayesinde su kaynağından alınmakta ve tesislere ulaşmaktadır. Sağlık Bakanlığı Yönetmeliğe uygun olarak kurulan depolara alınarak depolanması sağlanmaktadır. Ülkemizde çıkan doğal kaynak suyunun saflığını ve doğallığını muhafaza edebildiği içinde kısa zamanda kendi sektöründe önemli bir yere ulaşmıştır. Erikli Su, tüm donanımı sağlanmış laboratuar ortamıyla üretim aşamalarının her safhasında testleri çalışmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından su numune denetimleri, kalite yönetim sistemi gereği Fransa laboratuarında belirli aralıklarda ambalaj malzemesi örnekleri detaylı olarak incelenerek Dünya Sağlık Örgütü ve Avrupa Birliği Yönetmeliğine uygun olduğu belgelenmektedir. İnsan sağlığına gereken önemi veren firma düzenli olarak kullandığı aparatlar da fiziksel, duyusal,kimyasal ve mikrobiyolojik testleri uygulamakta ve Kalite Güvence Laboratuvarında yapılan artı testler sonucu onayıyla kabul işlemleri gerçekleşmektedir.

Tüketim Artışı; Firma, piyasaya sürülen bütün ürünlerin, yapılan servislerin ve müşteri geri bildirimine verdiği önemle yerini hak ettiğini bir kez daha göstermektedir. Yüksek kalite tutkusu da lider olmalarına şaşırmamayı sağlıyor. Aslında yasal gereklilik için alınan belgeler ve gösterilen özen kanıta mahal vermiyor. Erikli Su, kalite politikası, iş sağlığı güvenliği ve çevre politikası, TSE uygunluk belgesi, ISO-9001:2000, ISO 22000:2005,OHSAS 18001:2004, Pc Analiz ve Pet Analiz Raporu gibi belgeleriyle kendini kanıtlıyor. Günümüzde artış gösteren ambalajlı su tüketimine, kullananların da bilinçlenmesiyle daha önem verildiğini gösteriyor. Dernek Başkanının verdiği bilgilere göre sürekli artış göstereceği görülen sektör, Sağlık Bakanlığı yönetmelikleriyle sürekli denetlenmekte ve kaçak, kusur varsa hemen önü kesiliyor. Tüketicilere de kalitenin tartışılmaz olduğunu belirterek rahatlamalarını sağlıyor. Denetim Tesislerimiz de memnuniyetinin daim olması adına, dağıtımın hızlı, verimli ve kaliteli şekilde hizmet verebilmek için sürekli deneyim sistemi mevcuttur. Denetim uygulaması şirket politikası çerçevesinde olabildiğince standart dağıtım kanalları oluşturmak için uygun nokta denetlenmesi, performans ölçümleri ve varsa eksikliğin giderilmesi için de iyileştirme çalışmaları ve gereken faaliyetleri içerir. Öncelikle dağıtım kanalları yetkilileriyle görüşerek standartların yakalanması, iyileştirme süreci takibi, dağıtım noktalarının eğitimi, bilinçlendirilmesi ve alınan kararların uygulanıp uygulanmadığı kontrollerini yaparak hedefi yakalamaya çalışmaktadır.

Muhafaza Gerekliliği; Bizlerde sağlıklı su tüketmek istiyorsak, fabrika, dağıtım noktalarının gösterdiği özeni göstererek muhafaza etmemiz lazımdır. Öncelikle Sağlık Bakanlığı onayı olup olmadığı, izin tarihi ve sayısının olup olmadığı kontrollerini yapmamız gerekiyor. Satın alınan ürünün emniyeti açısından gerekli etiketlemenin yapılıp yapılmadığını görmemiz gerekiyor. Kapak ve gövde üzerinde marka baskısı, etikette cinsi, suyun sahip olduğu parametreler, üretim adresi, suya yapılan işlemler yer almalıdır. İmal ve son kullanma tarihiyle, parti ve sıra no, şirket logosu damacana üzerinde kabartma şeklinde yazıyor olması gerekmektedir. Ayrıca kullandığımız pompaların temizliği de büyük önem taşıyor. Pompanın içinde bulunan körükler sürekli nemli kaldığından o bölüme toz tanecikleri yapışabiliyor. Buda zamanla suda kötü tat ve koku hissedilmeye başlanıyor. Bu durumda beklemeden pompa değişimi yapılması gerekmektedir. Su sebili kullanılıyorsa belli aralıklarla sökülüp parçaların temizliğinim yapılması gerekiyor. Aksi takdirde aynı sorunları yaşayacağızdır. Evet, Erikli Su kaliteli ama bu kaliteyi alabilmek muhafaza edebilmekte bizim elimizde diye düşünüyorum. Sağlıklı günler diliyorum.

Erikli Su İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mah. Uludağ Cad. No:216 Kestel/Bursa

Erikli Su Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Erikli Su’da kariyer yapabilirsiniz. Erikli Su insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. tahsin kaplan dedi ki:

    İyi günler 1993 doğumluyum cinarönü mah. Sinde ikamet etmekteyim yıldırım temizlik islerinde çalışıyorum erikli suda çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ