ERGO Sigorta İş Başvurusu

ERGO Sigorta açık iş pozisyonları ve iş ilanlarını firmanın insan kaynakları sayfası üzerinden görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Öncelikle sizlere bu firma hakkında çeşitli bilgiler sunalım.

ERGO Sigorta Hakkında Bilgi; Ergo Sigorta oldukça tanınan ve hemen her yerde acentesi olan bir şirkettir. Özellikle Avrupa ve Almanya olmak üzere geniş bir yayılım halinde olan bir sigorta şirketidir. Aynı zamanda Avrupa ve Asya dahil birçok ülkede faaliyet sürmektedir ve Almanya da akla ilk gelen güvenilir ve uzman olan şirket olarak tanınmaktadır. Toplam olarak yaklaşık 50 bin kişiye iş imkanı sağladığı bilinmektedir. Kar olarak üst düzeyde yer almakta ve aynı zamanda ekonomi politikası gelişmiş olan şirketlerin en başında yer almaktadır. ‘’Sigortalamak anlamaktır’’ sözüyle yola çıkmış, memnuniyet ve hizmet açısından yüksek derecede ilgi görmeyi başarmıştır. Almanya ‘da oldukça tanınan bir grubun içinde yer alan ERGO , MEAG üyelerinin yönetiminin bir parçası olarak bilinmektedir. ERGO international AG ve Avrupa Holding Munich RE ile arasında bir anlaşma imzaladığı bilinmektedir. Daha sonra ise hisse olanı artmış yüzde yetmiş beşlik bir pay sahibi daha olmuştur. Şirketin ismi ise ERGOİSVİÇRE olarak yenilenmiş ve daha sonra tekrardan ERGO olmuştur. Bu durumun nedeni ise şirketin bünyesinde gerçekleşen farklılıklardır.

İş Olanakları; Birçok kişiye ve uzmana iş imkanı sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 1600 acentesi ve yaklaşık 400 kişi çalışan kadrosu bulunmaktadır. Geniş alana yayılması ise ERGO sigortanın tanınmasının ve tercih edilmesinin temel sebebi olmaktadır.

Faaliyet raporlarına bakıldığında 2014 ve 2015 arasında büyük bir farklılık olduğu göze çarpar ve değişik nedenlerden kaynaklı bir finans geriliği olduğu fark edilmiştir. 2014 yılında 22.166 olan net kar yüzdeliği , 2015 yılında -46.827 değerine düşmüştür. Bunun nedeni ise yaşanılan kriz nedenleri olabilmektedir. Bu düşüşe rağmen, kendi vizyonundan ve misyonundan ödün vermeden çalışmaya devam etmiş bir şirkettir.
Bir sigorta şirketi olarak güvence ve hizmet kapsamında dünya çapında tercih edilen bir marka olmuştur.

ERGO Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 AKKOM Ofis Park 2. Blok Kat:10-13 Ümraniye İSTANBUL

ERGO Sigorta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda ERGO Sigorta’da kariyer yapabilirsiniz. ERGO Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ