Eren Holding İş Başvurusu

Eren Holding insan kaynakları sayfası üzerinden online iş ilanlarını listeleyebilir ve iş başvuru formu üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmanın insan kaynakları sayfasında 3 farklı iş ilan linki yer almaktadır. Eren Enerji genel iş ilanları, Eren Perakende iş ilanları ve Eren Kağıt & Ambalaj Grubu iş ilanlarını listeyebilirsiniz. Linkler alt kısımda bulunmaktadır, öncelikle bu firma hakkında sizlere kısaca bilgiler sunalım.

Eren Holding hakkında genel bilgi; 1969 yılında bir iç giyim markası olarak iş dünyasına atılmıştır .(Er-os Çamaşırları A.Ş). Daha sonra 1978 yılında Modern Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş kağıt sektörüne adımını atmıştır. İlk zamanlarda 24.000 kapasiteyle işe başlamıştır. Zamanla genişleyen bir kitle haline gelmiştir.1988 yılında ise tekstil sektöründe kendi adından bahsettirmeye başlayan bir kurum olmuştur. 1989’da ise kağıtların geri dönüşümü için geri dönüşüm fabrikaları kurulmuştur. Lacoste markası ise 1990 yılında Eren Holding ayrıcalığıyla oluşturulmuş bir marka olmaktadır. 1992 yılına gelindiğinde ise Denizlide yüksek kapasiteli bir çimento fabrikasının temelleri atılmıştır. Çimento Sanayi ve A.Ş olarak bilinen bu fabrika zaman içerisinde etki alanını genişletmiştir.Daha sonra ise hazır beton fabrikası kurulmuş, onu takip eden zaman içerisinde bütün ayrı sektörler bir arada toplanıp Eren Holding adını almıştır(1997). 1998 yılında enerji sektörüne de adım atmıştır ve bu enerjiyi üretmek için doğalgaz ve elektriği kullanmıştır. 2000 yılında Swatch ile anlaşma yapılmış ve distribütörlük anlaşması olarak tanınmıştır.

Bütün bu markalarla ve firmalarla kalmayıp, turizm sektöründe de bilinen bir holding olmuştur. Bodrum ‘da Rixos otelinin açılmasını sağlamıştır. Türkiye ile kalmayıp ürünlerin diğer ülkelere de tanıtımı konusunda yoğun bir şekilde çalışmaya başlamıştır. Burbery’nin Türkiye distribütörlüğü ne üstlenmesi yabancı ülkelerden de destek alması için büyük bir olanak olmuştur. Ekonomi ve disiplin açısından oldukça tanınan ve takdir edilen bir kurum olmayı başarmıştır.

Zamanla tüm Türkiye’nin neredeyse her sektöründe yer almış , aynı zamanda birçok genç iş adamı ve genç kişiler için de iş imzanı sağlamıştır. Açılan her fabrikanın ve kurumun zamanla genişlemesi ,işçi kapasitesinin devamlı artmasına ve sektöründe uzman olan bir işçi kadrosu yaratmak için bir fırsat olmuştur. 2016 yılında Zonguldak’ta yer alan enerji fabrikası ise bilinen en son gelişmedir. Bu fabrikanın açılması da birçok kişiye iş imkanı sunmuştur.

Toplam olarak 8500 kişinin çalıştığı bir kurum haline gelen Eren Holding daha da genişlemekte ve gelişmektedir. Enerji alanında ise staj olanaklarının bulunduğu ve birçok genç için deneyim fırsatı kazanma şansı bulunan bir Holding’tir.

Eren Holding İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mah. Kavak Sokak No:39 Bahçelievler İstanbul

Eren Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Eren Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Eren Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Osman gok dedi ki:

    IYI günler ben gaz altı elektrot kaynakcisiyim iş arıyorum yardimci olursanız çok sevinin işe ihtiyacım var 23 yıllık deneyime sahibim sertifikam var

BİR YORUM YAZ