Erdemir İş Başvurusu

Erdemir Grubu hakkında bilgiler ve kariyer imkanları. Erdemir Grubu insan kaynakları sayfası üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz. Yine bu sayfa üzerinden staj başvurusu da yapabiliyorsunuz.

Erdemir Hakkında Genel Bilgiler; Yirminci yüzyılın başlayan sanayinin ekonomiye dahil oluşu, sosyo kültürel ve ekonomi alanlarındaki birçok yeniliğinde öncüsü olmuştur. Çelik sektörünün de yaşayan bir sektör olması da çok sanayileşmenin getirdiği sonuçlardan olmuştur.

Aynı zamanda çiftçiye verilen kredilerin fazlalaşması da tarımı destekleyici nitelikte olmuştur. Çeliğin ham madde olarak kullanılmaya başlaması, ulaşım, ekonomi ve yol yapım çalışmalarının artmasını destekleyecek niteliktedir. Sümerbank’ın açıldığı yılda (1954), demir çelik sektörünün genişletilmesi ve yaygınlaştırılması için birçok çalışma başlatılmıştır. Koppers şirketi ise Umum dairesini açmaya karar vermiştir ve bu açılış Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenmiştir(1959). Ankara Ticaret ve Sanayi Odası ve Koppers Associates, İş Bankası Anonim Şirketi ve Umum Dairese birlikte aynı çalışmanın içinde yer almıştır. Bu çalışma ise çelik üretimi için uygun bir şirket kurmaktır. Anlaşmalar için ise ayrı bir denetim grubu oluşturulmuştur. Yeni bir anlaşma olarak ise Kurucular Antlaşması imzalanmıştır. Bunu takip eden 28 Şubat ‘ta ise Erdemir (Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş kurulmuştur ve bu kuruluş 11 Mayıs 1960’ta resmiyete kavuşturulmuştur. OYAK tarafından da desteklenen bir kuruluş olmuştur. Türkiye’de ilk açılan yassı çelik üretim fabrikasıdır. İlk zamanlarda 0.5 milyon ton ham çelik ile üretime başlamıştır. Aynı zamanda 0.4 milyon yassı çelik üretimi de yapılmaya başlanmıştır.

Erdemir İş Olanakları; Çalışma olanaklarına bakıldığında ise mavi yakalı çalışan oranı 71.7, beyaz yakalı çalışan sayısı %28.09 ve sözleşmeli olarak çalışan sayısı %0.21 olarak tespit edilmiştir. Çalışma olanaklarının fazla olduğu bir şirkettir. Yeni bir fırın olan Ayşe ise 2008 yılından itibaren birçok kişi için iş olanağı sağlamıştır. Şu ana kadar toplam olarak 7 şirketi bulunmaktadır.

ERDEMİR GRUP aynı zamanda gençlere de staj yapma olanağı sunan bir şirket grubudur ve ihracat ve ithalat anlamında da önemli bir yere sahip olmuştur. Yapılan anketlere ve araştırmalara bakılırsa Türkiye’nin en kapsamlı ve faaliyet gösteren şirketi olmuştur. Yıllar geçtikçe daha çok güçlenmeye devam etmekte ve faaliyetlerini de artırmaya başlamıştır.

Erdemir İletişim Bilgileri
Adres; Uzunkum No:7 Kdz. Ereğli 67330 ZONGULDAK

Erdemir Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Erdemir firmasında kariyer yapabilirsiniz. Erdemir insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ