Erdem Hastanesi İş Başvurusu

Erdem Hastanesi açık iş pozisyonlarını inceleyerek online iş başvuru formu üzerinden cv bilgilerinizi hastane insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Öncelikle sizlere Erdem Hastanesi hakkında genel bilgiler sunalım.

Erdem Hastanesi; 1988 de kurulmuş olup tecrübeleriyle hastalarına en iyi sağlık hizmetlerini sağlamaya çalışan bir kurum olmuştur. Aynı zamanda zengin bir kadrosu olan bir hastane oluştur.

Hizmet ve insan ilişkilerinde oldukça iyi bir hastane olan Erdem hastanesi hastalarına karşı oldukça hassas olan bir sağlık kuruluşudur. Aynı zamanda memnuniyet açısından da oldukça önemli bir yüzdeliğe sahip olması, yaklaşık olarak 30 yıllık bir ün kazandırmıştır.

İlk yıllarında çok basit cihazlarla kurulmuş olan bir kurum olup, rağbet görmesiyle kendini geliştirmeye başlayan bir kurum olmuştur. Çok az sayıda doktorla başlayan bu yolculuk zamanla genişleyen bir kadroyu oluşturmaya başlamıştır.

Erdem Hastanesi Alemdağ; İlk olarak Alemdağ’da açılmıştır ve kısa zamanda yaygın olarak tercih edilen bir hastane olmaya başlamıştır. Zamanla cihaz eksikliği giderilmeye başlamıştır ve bu cihazların arasında röntgen, diş ünitesi, ultrason, laboratuar ve laboratuar için gereken birçok materyal  bulunmaktadır.  Ayrıca uzman alımları da zaman içerisinde yapılan diğer yenilikler arasındadır. Dahiliye ve çocuk uzmanları alınan ilk uzman kadroları olmuştur.

Çakmak Köprüsü Konumu; İşini yapmayı seven insanların oluştuğu bu kadro günler geçtikte tanınmaya başlanmış ve büyük bir enerjiyle yeni kadro alımları yapılmıştır. Hastanenin daha iyi hizmet verebilmesi için 19 Aralık 1994’te hastane Çakmak köprüsü konumunda hizmete açılmıştır. Bu hastane ise 22 yataklı bir hastane olarak hizmete devam etmiştir.

Kapasitelerin Artmasıyla İstihdam Sağlamıştır; Hastaneye taleplerin artması doğrultusunda , tekrardan kapasite artırma yoluna girilmiştir ve hastaneye ek bina yapılmıştır. Bu arada diyaliz tedavisi için uygun bir bölüm oluşturulmuştur. 2202 yılında hizmete giren bu binada sadece diyaliz hastalarına özel bir şekilde hizmet verilmeye başlanmıştır. Binanın hasta psikolojisini olumlu etkilemesi açısından binanın ve tedavi bölümlerinin fiziki koşullarına özen gösterilmiştir. Zamanla daha teknolojik ve modern cihaz alınımları yapılmış,  ve hastane alanı ve kapasitesi artırılma yoluna gidilmiştir. 6000 m2 olacak şekilde yeni bir bina yapılmıştır ve kurum açılışı 10 Ağustos 2003 yılına denk gelmiştir. Her türlü yeniliğin ve teknolojinin kullanıldığı bir hastane konumuna gelmiş olan bir hastane olmuştur.  Ayrıca diyaliz merkezi de bir süre sonra  hizmetin tam olarak yapılması amacıyla yeni bir binaya taşınmıştır.

İş Olanakları; İş olanaklarına bakıldığında ise, bir çok kişinin kendini geliştirebileceği bir hastanedir. Yeni mezun olmuş olan gençlere ve üniversite yaz tatillerinde staj yapmak isteyen öğrencilere birçok fırsat sunan bir hastane olarak bilinmektedir. Yeni teknolojinin kullanılması ve gelişmiş bilgi birimine sahip olan bir kadroya sahip olması ise Erdem Hastane’sinin en önemli özellikleri olarak bilinmektedir.

Hizmet kalitesi açısından taviz vermeden çalışan uzman kadrosuyla, gençlere iş imkanı sunabilen geniş kapasitesiyle ve üst düzey olan kalitesiyle kurulduğu yerin tercih edilen hastanesi olmayı başarmıştır.

Erdem Hastanesi İletişim Bilgileri
Çakmak Erdem Hastanesi Adres; Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No: 3-5 Ümraniye – İstanbul
Çamlıca Erdem Hastahanesi Adres; Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar – İstanbul
Güneşli Erdem Hastahanesi Adres; Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74 Bağcılar – İstanbul
Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Adres; Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5 Ümraniye – İstanbul
Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi Adres; Alemdağ Cad. Kısıklı Mh. Kaşgarlı Mahmut Sk. No:13 Üsküdar – İstanbul
Erdem Tıp Merkezi Adres; Saray mh. Sanayi cd. No:8 / Ümraniye- İstanbul

Erdem Hastanesi Kariyer Olanakları
Erdem Hastanesi insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Erdem Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Erdem Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ