Enerjisa İş Başvurusu

Enerjisa, bünyesine devamlı olarak personel alımları yapan bir firmadır. Güncel ilanlara baktığımızda elektrik mühendisi, saha satış yetkilisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, müşteri hizmetleri destek elemanı, proses teknisyeni, iş makinesi operatörü, işletme mühendisi ve birçok pozisyona personel alımı yapılmaktadır. Güncel ilanları alt kısımda verdiğimiz link üzerinden bulabilirsiniz.

Enerjisa Hakkında Genel Bilgiler
Sabancı Holding’ e ait olan Enerjisa 1996 yılında kurulmuştur. İlk kuruluş amacı daha çok Sabancı Holdinge ait şirketlerin enerji ve elektrik ihtiyaçlarını karşılamak adına olmuştur. Ancak daha sonra gelişimini sürdürerek ulusal pazarda daha aktif olmaya başlamış ve 2013 yılı sonunda büyük bir şirket olma yolunda ki en büyük adımını atmıştır. Bu E.ON şirketinin Enerjisa ile % 50 ortak olması olayıdır. Bir dünya devinin Enerjisa ile yaptığı bu anlaşma sonucunda Türkiye’nin ilk 3 enerji şirket arasına girmesini sağlamıştır. 2015 itibari ile Enerjisa elektrik üretiminde % 5 ve elektrik tedarik hizmetlerinde % 27 ‘ lik dev bir paya sahiptir. Enerjisa bünyesinde bugün 4 farklı işletme hizmet vermektedir. Bunlar Enerji üretim, elektrik enerjisi toptan satış, elektrik perakende satış ve doğalgaz satış faaliyetlerini yürüten işletmelerdir. Üretim safhasında Enerjisa’ ya ait bandırma kombine çevrim ve Kentsa Doğalgaz santralleri bulunmaktadır. Dağıtım konusunda d Ankara, Kastamonu, Karabük, Çankırı ve Zonguldak gibi iç Anadolu bölgesinde yaygın hatta sahiptir. Enerjisa bünyesinde bugün 10 bine yakın çalışan personel bulunmaktadır.

Enerjisa İş olanakları
Enerjisa bünyesinde işçi, teknisyen, mühendis, avukat, sah personel, operatör, şoför gibi yüzlerce alanda istihdam söz konusudur. Bu istihdamlar fabrikada, sahada, merkez ofiste, ofislerde, yemekhanede, danışmanlık şirketlerinde sürdürülmektedir. Enerjisa’ da iş ve kariyer sayfasına girerek sizde bu şirkette çalışmak ve ayrıcalıklardan faydalanmak isteyebilirsiniz. Enerjisa çevrim santrallerinde işçi operatör ve mühendis çalıştırmaktadır. Merkezde muhasebeci, asistan ve ofis personeli vardır. Sahada abone işlemlerini sürdüren saha elemanları, saha şefler, grup şefler ve il müdürlükleri bulunmaktadır. 10’ dan fazla ilde aktif faaliyet gösteren Enerjisa şirketlerinden birisinde çalışanız mümkündür. Örneğin Başkent elektriği satın alan Enerjisa bünyesinde Ankara’ da çalışabilirsiniz. Başkent elektrik daha çok tekniker ve teknisyen ile saha personeli çalıştırmaktadır. Bu başvuruları ister enerjisa sitesinden isterseniz Başkent elektrik web sayfasından yapabilirsiniz. İş başvurularından elektrik ve enerji sektöründe tecrübesi olan teknik yeterlilikte ki personelin işe girme şansı daha fazladır. Bu açından CV verirken yada iş başvurusu yaparken tecrübe ve deneyim kısmı titizlikle doldurulmalıdır.

Enerjisa İletişim Bilgileri
Adres; Başkent Plaza Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:106 PK:06520 Balgat / Çankaya / ANKARA

Enerjisa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Enerjisa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Enerjisa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. UĞUR DEĞİRMENCİ dedi ki:

    3 yıldır işsizim. B sınıfı ehliyetim SRC 1234 olmak üzere. 13 yıllık bilgisayar (dizgi) bilgim vardır. İşe ihtiyacım var. Yaşım 39

BİR YORUM YAZ