Efes Pilsen İş Başvurusu

Efes Pilsen ya da diğer ismi Anadolu Efes olan firma hakkında genel bilgiler ve kariyer olanakları anlatılmaktadır. Firmanın güncel iş ilanlarını resmi sitesi üzerinden görüntüleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Anadolukariyerim.com isimli resmi kariyer sayfası üzerinde yayınlanan iş ilanlarını takip ederek dilediğiniz pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz. Efes Pilsen işçi alımı yaparken bazı hususlara dikkat etmektedir. Birçok sektörde yer alan firma bünyesine katacağı personelleri çeşitli mülakatlardan geçirmektedir. Konu hakkındaki bilgileri insan kaynakları sayfasından inceleyebilirsiniz. Haberimizin sonunda bulunan linke tıklayarak firmaya iş başvurusu yapabilmek için gerekli olan şartları inceleyebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Öncelikle firma hakkında önemli bilgilere sahip olabilmeniz amacıyla haberimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Efes Pilsen Hakkında Genel Bilgiler
Efes Pilsen şirketinin kurulmasının temelleri 1950 senesinde dayanır. Kamil Yazıcı ve İzzet Özilhan tarafından kurulan Anadolu Grubu’nun şirketlerindendir değişen adıyla Anadolu Efes.

Anadolu Grubu bünyesinde bulunan 6 şirketi ve dünya devi firmalarla iştiraki sayesinde dünyanın 18 ülkesinde 75 şirket , 61 üretim tesisi ve 29 binden fazla çalışanıyla hizmetler vermektedir.

Anadolu grubu Türkiye ve dünyada içecek , otomotiv ,gayrimenkul , finans ,perakende ,bilişim ,enerji , gıda ,sağlık ,sigorta ve kaynak yönetimi sektörlerinde faaliyetler göstermektedir.

Anadolu Efes , 1969 senesinde üretim faaliyetlerine başlamıştır. Tüm üretim alt yapı ve sistemlerini hızlıca tamamlayan şirket 1980 lerde Türkiye Pazar lideri olmuştur. Bu konumun verdiği gurur ve istekle 1990 larda yurt dışına açılma kararı vermiştir. 2012 senesinde SABMiller şirketi’nin Rusya ve Ukrayna operasyonlarını devralmış ve bu ülkelerde 2. bira üreticisi şirket pozisyonuna gelmiştir. 2013 senesinde kalite ve sürdürülebilirlik alanında yaptığı hamlelerin neticesi olarak Dow Jones sürdürülebilirlik endeksine girmeyi hak eden ilk ve tek Türk şirketi olmuştur.

Anadolu Efes , Anadolu Grubu’nun Coca Cola Company ile iştirakından bağımsız kendi bünyesinde yer alan içecek şirketidir. Türkiye başta olmak üzere Rusya , Kazakistan , Gürcistan ,Moldova ve Ukrayna’da 16 bira fabrikası , 6 malt fabrikası ve 1 şerbetçi otu fabrikasıyla üretimler yapmaktadır.

Anadolu Efes satışlara göre Avrupa’da 5. Dünya’da 10. büyük bira şirketidir ve Türkiye , Kazakistan , Gürcistan ve Moldova’da Pazar 1. sidir.

Anadolu Efes bira şirketi olarak insanların mutlu ve keyifli anlarında sorumlulukları dahilinde tüketicilerini memnun etmeyi görev edinmiş bir şirkettir. Şirket faaliyette olduğu pazarlarda en çok beğenilen ve tercih edilen bira şirketi olmayı ve zirvede olduğu ülkelerde bu başarıyı devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Anadolu Efes insan kaynağına çok önem vererek bu alanda ilke ve prensipler geliştirmiştir. Operasyonel verimliliği artırmayı , genel stratejileri merkezden özel politikaları yerelden çözmeyi ve dinamik yapıyı koruyarak ön tespitlerle hareket etmeyi kalıcı kılmak için doğru zamanda doğru personelleri şirkete kazandırmayı istemektedir.

Anadolu Efes çalışma süreçlerinin tamamında gerek mavi yakalı gerekse beyaz yakalı çalışanlara fırsat eşitliği ilkesiyle yaklaşmaktadır. Hak eden kişilerin hak ettikleri görev ve pozisyonlarda olmalarını sağlayıcı sistemler kurmuşlardır.

Anadolu Efes kurum kültürüne uyumlu , gelecek hedeflerinde birlikte yol alabileceği mavi ve beyaz yakalı adayların başvurularını değerlendirmektedir.

Efes Pilsen İletişim Bilgileri
Adres; Karaman Yolu 30. Km., Çumra, Konya

Efes Pilsen Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Efes Pilsen firmasında kariyer yapabilirsiniz. Efes Pilsen insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. İbrahim dedi ki:

  Sizinle çalışmak istiyorum

 2. recep dedi ki:

  Güvenlik kimlik kartim var alım varsa sizinle çalışmak isterim

 3. suayb dedi ki:

  alci boya ustasiyim

 4. Ayse dedi ki:

  Merhabalar sizinle çalışmak istiyorum satış ve pazarlamada uzmanım b ehliyetim var

 5. Muammer yıldız dedi ki:

  0543 626 9109 teşekkür ederim

 6. Muammer yıldız dedi ki:

  E sınıfı ehliyetim var 2010 yılında aldım şoförüm iş arıyorum

 7. Ali dedi ki:

  Merhaba firmanızda çalışmak istiyorum.
  Efes pilsen iş başvurusu ve açık pozisyonları hakkında bilgi alabilir miyim?

  1. admin dedi ki:

   Haberimizin alt kısmında yer alan linke tıklayarak Efes Pilsen kariyer sayfalarına girebilir ve buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 8. Yavuz şimşek dedi ki:

  Engelliyim sizinle çalışma istiyorum.

 9. yılmaz çengi dedi ki:

  İş arıyorum. Forklift operatörüyüm, ilgilenirseniz sevinirim.
  Efes Pilsen iş görüşmesi için ne yapmamız gerekiyor?

  1. admin dedi ki:

   Haberimizin altında yer alan linke tıklayarak Anadolu Efes kariyer sayfalarına girebilirsiniz.

 10. ömer dedi ki:

  Merhaba sizinle çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ