Cybersoft İş Başvurusu

1995 yılında kurulmuş olan bir yazılım şirketidir. Orta ve büyük ölçekli, çok amaçlı firmalara bilişim teknolojisi altyapılarını hazırlamaktadırlar. Cybersoft yüksek bir teknoloji kullanmakta ve üretmektedir. Kendi alanlarında uzman ve donanımlı çalışan kadrosuyla, büyük ölçekli ve kurumsal bilgi sistemlerinin uyarlanması konusunda şirketlere hizmet vermektedirler. Şirket en önemli varlığının sahip olunan üstün mühendislik işçi gücü olduğuna inanır. Oldukça deneyimli bir mühendislik kadrosu oluşturmayı başarmışlardır. Personelinin alanında uzman olmasına büyük önem veren şirket, çalışanlarına yüksek lisans ve doktora imkanı sağlamaktadır. Firma yüksek teknolojili bilişim üretmek ve sahip olmak odaklı çalışmalarını yürütür. Devamlı dinamik tutmayı başardığı çalışanları ve yenilik anlayışları sayesinde müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamayı hedeflemektedirler. Yalnızca projelendirme aşaması sırasında değil müşterilerine satış sonrası da teknik destek vermektedirler. Ülkemizde bilişim teknolojileri kalitesini de yukarıya çekmeyi misyonları haline getirmişlerdir.

Cybersoft’un hedefi, şirket profillerini uluslar arası alana taşımak ve ülkemizi bilişim teknolojileri alanında tüm dünyada temsil etmektir. Sürekli ve hızla değişen bu sektörde canlı ve dinamik kalmak adına yatırımlarını gerçekleştirmektedirler. Firma projelerini belirlenen zaman aralığında tamamlama konusunda çok hassastır. Yüksek teknolojili ve nesneye yönelik yazılımlar geliştirmekte olan firmam, bileşen temelli ve çok katmanlı yazılım mimarisi uygulamaktadır. Bakımı kolay web uygulamaları üretmeleriyle tanınırlar. Bilişim teknolojileri ve teknik destek dışında firma müşterilerine danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Cybersoft İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah., Abdi İpekçi Cad./karaman Sok. No:9 D:2, Kartal / İstanbul

e-mail : cybersoft@cybersoft.com.tr

Tel    : +90 216 309 08 95

Cybersoft Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cybersoft firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cybersoft insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ