CVS Makina İş Başvurusu

Bu kuruluş 1998 yılında kurulmuştur. Kocaeli‘nin Gebze ilçesinin Dilovası Organize Sanayi Bölgesi ‘ nde kurulmuş olan bir kuruluştur. O yıllardan bu zamana kadar kişilere hizmet vermiştir ve de vermeye de devam etmektedir. Amacı geçen yıl daha da kaliteli hizmet vermektir. Çalışmalarını daima buna göre yapar. Bu kadar zamandır da bu doğrultu üzerinde oldukça başarılı olmuştur. CVS Makine Türkiye ‘ de bulunan en büyük imalat şirketlerinden birisidir. Bünyesinde yüzlerce mühendis çalışmaktadır. Şirket Avrupa standartlarına yakın hatta Avrupa standartlarında mühendislik hizmeti sağlamaktadır. Dolayısıyla da bünyesinde çalıştıracağı kişileri de bu kriterlere uygun olarak seçmektedir.

Aynı zamanda bu şirket küçük çelikhane ve de haddehaneler için de donanım sağlamaktadır. Bu konuda da onlara yardımcı olmaktadır. Onlar için yedek parçalar ve de bileşenler üretmektedirler.

Aslına bakacak olursak CVS çelik üretimine teknik yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede de imkânların çok daha fazla genişlemesine olanak sağlamaktadır.

Şirket Türkiye‘nin dışında Avrupa ‘ da da hizmet vermektedir. Hatta orada birçok kuruluşu bulunmaktadır. Pek çok şirketi bulunur ve de bu şirketlerin her birisi de üst düzey hizmet sağlamaktadır.

CVS makine yaptıkları tasarımlar ile fabrika tasarımı ile çok daha fazla tasarruf yapar. Çünkü fabrikaları genel tasarım olarak enerji tasarrufu yapmaya yönelik olan fabrikalardır.

CVS Makina İletişim Bilgileri
Adres; Osb 3. Kısım, Muallim Köy Yolu D:21, Dilovası Gebze / Kocaeli

CVS Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CVS Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. CVS Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. erkan bayraktar dedi ki:

    haddeci olarak çalışmaktaydım 15 yıldır sizinle çalışmak istiyorum şu an dilovasında ikamet ediyorum

  2. selim tülü dedi ki:

    Selim Tülü. Mesleğim mekanik makina bakım onarım metal imalat montaş elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynakçısı ustasıyım ayrıca çelik konstriksiyon imalatçısı ve montaşçısıyım yurt içi yurtdışı demirçelik fabrikalarında 18-yıl çalışmışlık deneyimlerim var bu vesile ile firmanızda yurtdışında veya yurtiç inde çalışmak istiyorum mesleğimle ilgili test için her zaman hazırım.

BİR YORUM YAZ