Çumra Şeker Fabrikası İş Başvurusu

Anadolu Birlik Holdinge ait olan Çumra Şeker Fabrikası entegre tesisleri günlük 18 bin ton pancar işleyerek 2 bin 700 ton şeker üretim kapasitesine sahiptir. Hiç kredi kullanmadan ve hiçbir borçlanmaya gidilmeden 2004 yılında kurulan Çumra Şeker Fabrikası Türk Çiftçisinin öz sermayesinin ürünüdür. Çumra şeker fabrikasının Konya ovası dâhilinde pancar üreten çiftçilere, üretim kapasitesinin büyüklüğüyle pancar ekim alanlarının genişlemesine ve daha çok eleman istihdam edilmesine yararları olmuştur. Bunların yanı sıra çevrenin korunması ve bölgede hayvancılığın gelişmesine de Çumra Şeker Fabrikasının faaliyetleri sonucunda oluşmuştur. Sıfır atıkla üretim yapma anlayışı geliştiren Çumra Şeker Fabrikası, üretim aşamalarında ortaya çıkan tüm atıkları başka bir ürünün hammaddesi olarak kullanmaktadır. Tesis pancardan şeker alındıktan sonra kalan melası biyoetanole çevirirken, aynı zamanda çikolata üretimine de başlamıştır.

Yeni nesil çevre dostu teknolojileri kullanan Çumra Şeker Fabrikası çevreci bir politika izleyerek hem bölgeyi korumakta hem de verimliliği arttırmaktadır. İlklere imza atan Çumra Şeker Fabrikası Türkiye’deki ilk ve tek sıvı şeker üreten firmadır. Dünya devi Coca Cola gibi firmaların da içinde bulunduğu Türkiye’de üretim yapan pek çok gıda ve meşrubat firmalarının ihtiyacı olan sıvı şeker artık Çumra şeker fabrikası tarafından karşılanmaktadır. Şeker fabrikasının yanında Çumra Şeker, biyoetonal, buharlı küspe, arı yemi şurubu, çikolata gibi ürünleri de üreten toplamda 16 fabrika ve tesisten oluşmaktadır.

Çumra Şeker Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA

Çumra Şeker Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çumra Şeker Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. Çumra Şeker Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gökhan dedi ki:

    Çumra şeker fabrikası isci alımı var ise sizinle çalışmak isterim

BİR YORUM YAZ