Çumra Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1952 yılında ilk hastane binasının inşaatını Çumra Güzelleştirme cemiyetinin katkılarıyla başlatan Çumra Devlet Hastanesi, 1953 yılında yapımı biten ilçe merkezindeki İzzetbey mahallesi, Gazi Caddesi üzerinde hizmete girmiştir. Hastane 1953 yılından 1983 yılına kadar geçen sürede sağlık ocağı ve sağlık merkezi olarak hizmet vermiştir. 1983 yılı itibariyle hasta yatış işlemlerine başlayan Çumra Devlet Hastanesi, 25 yatakla vermeye başladığı hizmetini kısa süre içerisinde 50 yatağa çıkarmıştır. 1985 yılında devlet ve vatandaşın işbirliği ile ek hastane binasının yapımına başlanmış ve 1989 yılında tamamlanan 100 yataklı hastane hizmete girmiştir. İlk hastane binası da yapılan yeni hastaneden sonra Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 100 yataklı bu binada 2015 yılına kadar kalan hastane 05.05.2015 tarihinde Meydan Mah. Hastane Cad. No:27 adresine taşınarak yeni hizmet binasında hasta kabulü yapmaya başlamıştır.

Toplumun her kesimindeki hastalara en yüksek kalite hizmeti sunmak ve personelinin sürekli gelişmesini, güven içerisinde mutlu bir çalışma ortamına sahip olmasını misyon edinmiş Çumra Devlet Hastanesi, yenilikleri takip edip, yeniliklere öncülük eden, diğer tüm sağlık kuruluşlarına örnek olan, Hizmet verdiği bölgede toplumun her kesiminden hastaya adil bir bakım olanağı sunarak, hastaların kendini güvende hissetmelerini sağlamayı, tüm beklentileri en kusursuz şekilde karşılayan bir sağlık kurumu olmayı vizyonu olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda ameliyathane kalite hedef planı hazırlatan hastane, Cerrahi servisi kalite Hedef Planı, Acil Durum ve Afet Yönetimi Kalite Hedef Planı, Kalite birimi Kalite Hedef Planı, Bilgi Yönetimi Kalite Hedef Planı, Eğitim Birimi Kalite Hedef Planı, Diyaliz Birimi Kalite Hedef Planı, Poliklinik Hizmetleri Kalite Hedef Planı, Enfeksiyon Komitesi Kalite Hedef Planı gibi pek çok detaylı çalışmayı kalite standartlarını arttırmak için yapmaktadır.

Çumra Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Meydan Mah. Hastane Cad. No: 29 Çumra Konya

Çumra Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çumra Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çumra Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Arif dedi ki:

  Is basvurusu cumra devlet hastanesine nerden oluyo

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 2. rabia negiz dedi ki:

  yüzüncüyıl üniversitesinde mimarlık bölümünden mezun oldum .çumrada ikamet ediyorum hastanenizde mimar olarak çalışmak istiyorum.saygılarımla.

BİR YORUM YAZ