Çukurova Holding İş Başvurusu

Türkiye de lider kuruluşlar arasında yer alan Çukurova Grubu, Cumhuriyetten bu yana Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Çukurova grubu, ulusal ve uluslararası birçok iş fırsatını değerlendirerek, enerji, endüstri, finansal hizmetler, bilgi ve iletişim teknolojileri, ticaret, taşımacılık ve hizmet sektörlerinde ve daha fazlasında dünya ekonomisindeki en etkili isimlerden birisidir. Çukurova 1923 yılında Tarsus’ta bir dokuma fabrikası olarak kurulmuştur. Hızla büyüyen firma kısa süre içerisinde dokuma ve inşaat makinaları üretimine başlamıştır. İddialı stratejik hedeflerini büyütmek için faaliyet alanını genişletmeye karar veren firma zaman içerisinde bir şirketler grubu halini almıştır. Tüm dünyada tanınan Çukurova Grubu, büyük alt yapı projelerine imza atarak Türk toplumunun ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.

Çeşitli sektörlerde yatırımlar yapan Çukurova grubu, Türkiye’nin önde gelen Holdinglerinden bir tanesidir. Özgünlük anlayışına ve çatısı altındaki tüm firmaların bağımsız karar alma süreçlerine değer veren Çukurova Holding, bu özelliği sadakat ve birliğin temeli olarak görmektedir. Çukurova Grubunun ana faaliyet alanı endüstri sektörüne hizmet vermek olarak belirlenmiştir. Bu anlayışla, iş makineleri, ekskavatör, yükleyici, jeneratör, forklift üretimleri gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra kağıt ve çelik boru imalatı da yapan firma ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satmaktadır. Şirket bünyesindeki en önemli firmalardan birisi olan Turkcell, tartışmasız olarak yurtiçi telekomünikasyon pazarının en etkin firmalarından bir tanesidir. Türkiye hariç Almanya, Kazakistan, Belarus, Moldova, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Ukrayna, Gürcistan gibi ülkelerde yerel operatörlerle ortaklıklar kuran rakipsiz bir servis sağlayıcı firmadır.

Çukurova Holding İletişim Bilgileri
Adres; Levent Mahallesi Cömert Sokak Yapı Kredi Plaza A-Blok No: 1/A Kat:16 34330 Beşiktaş İstanbul

Tel : +90 212 370 12 00 (pbx)
Faks : +90 212 370 12 35E-posta: cukurovaholding@cukurovaholding.com.tr

Çukurova Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çukurova Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Çukurova Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ