Çukurova Göz Hastanesi İş Başvurusu

1992 yılında Aksu Göz Hastalıkları Tedavi ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. firmasının bünyesinde kurulan Çukurova Göz Hastanesi, Türkiye’deki ilk göz hastanelerinden bir tanesidir. 14 yatak kapasiteli hastane, şehir merkezinde ve ulaşımın kolay olduğu bir bölgede kurulmuştur. 50 araçlık otoparka sahip olan Hastaneye başvuran hastaların tüm park sorunları çözümlenebilmektedir. Hastanede full time çalışan 4 adet Göz Hekimi ve birçok sağlık personeli 24 saat hizmet vermektedir. Göz sağlığına ilişkin her türlü ameliyat, muayene, tetkik, tedavi hastanede yapılabilmektedir.

Hastanede Poliklinik Hizmetleri, Hareketli Protez Göz İmalatı, Şaşılık Tedavi ve Ameliyatı, Göz Acil Müdahaleleri, Göz Tembelliği Tedavisi, Glokom ( Karasu ) Tedavi ve Ameliyatı, Gözyaşı Kanal Ameliyatları, Göz Estetik Cerrahisi, Argon Lazer Tedavisi, Yag Lazer Tedavisi, Excimer Lazer ile Miyop, Miyop-Astigmat ve Hipermetrop Ameliyatları, SLT Lazer ile glokom tedavisi, Fako ( Katarakt ) Cerrahisi, Retina Dekolmanı Ameliyatı, Genel ve Lokal Anestezi ile Bütün Göz Ameliyatları, F.F.A. ( FlouresceinFundusAnjiografisi )yapılabilmektedir. Ayrıca hastanede OCT(optik koherenstomografisi), Bilgisayarlı Görme Alanı Ünitesi, Biometri ve Ultrason Birimi de bulunmaktadır. Başhekimliğini Op. Dr. Halil Aksu’nun üstlendiği Çukurova Göz Hastanesinde, Op. Dr. Ali Hakan BİLKAY, Op. Dr. Ahmet ŞİMŞİR, Op. Dr. Nuriddin GÖÇMÜŞ, Op. Dr. Adnan Taşkın’ın yanı sıra Göz Doktoru Raşit Ercan hizmet vermektedir. Son teknolojik cihazlarla her türlü göz muayenesi ve operasyonlarını yapan hastane deneyimli bir ekiple göz sağlığı hizmeti vermektedir.

Çukurova Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Baraj mahallesi 8.Sok No: 15 Adana

Telefon : 0 (322) 225 94 94 (pbx)  | Fax : 0 (322) 225 93 60

E-Posta : info@cukurovagoz.com.tr

Çukurova Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Çukurova Göz Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çukurova Göz Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ