Çuhadaroğlu İş Başvurusu

Günümüzde alüminyum sektörü denilince akla ilk gelen markalardan olan Çuhadaroğlu, 1954 yılında yüksek mimar Ahmet Çuhadaroğlu tarafından kurulmuş, 1965 yılından sonrada inşaat sektöründe mimari uygulamalar ve alüminyum kapı ve pencere doğrama üretimi yapan bir firmadır. Çuhadaroğlu Grup olarak yeniliğe açık ve global bir anlayışı benimseyen şirket, teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği tüm alanlarda müşteri memnuniyeti esaslı uygulamalar yürütmektedir. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da bilinirliği yüksek olan firma, teknolojik üstünlük, kalite, faaliyet alanı çeşitliliği, güven, rekabetçilik özellikleriyle şirketin geleceğini şekillendirmektedir. Değişime ve teknolojiye ayak uydurup, alüminyum sektöründe öncü olmayı misyonu olarak benimseyen Çuhadaroğlu Grup, vizyonu olarak da yaratıcılık ve yenilikçi değerleri benimseyerek sorumluluklarının bilincinde, manevi değerlere saygılı, müşteri talep ve beklentilerine duyarlı ve hizmet verdiği tüm firmalar tarafından tercih edilip, rakiplerinin saygı duyacağı bir firma olmak şeklinde belirlemiştir.

Çuhadaroğlu grup, alüminyum yapı elemanları, alüminyum profil, pencere ve cephe sistemleri, ekstrüzyon, yangın, kurşun ve bombaya dayanıklı güvenlik sistemleri, toz boya ve eloksal yüzey işlemli alüminyum profilleri, alüminyum kapı, otomatik döner ve kayar kapı sistemleri, taahhüt ve üretimi ile inşaat sektörlerinde hizmet sunmaktadır. Çuhadar oğlu şirketleri, Çuhadaroğlu Alüminyum San. ve Tic. A.Ş.,Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş., Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş., M&N Aluminium France S.A.S.’dir. Daima ilkleri başarmak, Müşteri odaklılık, Kaliteden asla ödün vermemek, Sürekli gelişmek ve iyileşmek, Takım ruhunu benimsemek gibi değerlere sahip olan Çuhadaroğlu Grup alüminyum sektörüne hizmet eden en büyük firmalardan bir tanesidir.

Çuhadaroğlu İletişim Bilgileri
Adres; Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı No:6 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

Çuhadaroğlu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çuhadaroğlu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çuhadaroğlu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsmail kaya dedi ki:

    Ben işime geri dönmek istiyorum eyer sizlerde beni kabul ederseniz sevinirim ben işimden ayrılmak istemiyordum iki tane cenazemiz vardı ondan işime geç kaldım ve sizlerde benim çıkışımı verdiniz biri ablam biri annem çok sevdiğim iki kişiyi toprağa verdim elinizi vijdanınıza koyun ben işimi seviyorum işime geri dönmek istiyorum ben sizlerle çalışmaktan menmunum

BİR YORUM YAZ