Çubuk Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Ankara Çubuk’ta yıllardır faaliyet gösteren Çubuk Devlet Hastanesi sağlık alanına dayalı günümüze kadar üstün çaba ve azim ile faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Modern mimari yapısı ile hastalarını sürekli iyi bir şekilde ağırlayan çalışanlar bu doğrultuda hasta memnuniyetini ön planda tutmak adına her daim tüm sağlık ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde gidermektedir. Modern iç mimari tasarımı ve son teknoloji sağlık cihazları ile muayene, ameliyat ve benzeri teşhislere yönelik sağlık sorunlarını başarılı bir şekilde gidermektedir. Steril ortamlarda hizmet sunan hastane bünyesinden memnun olan hastalar, yıl içerisinde defalarca her türlü sağlık sorunlarından ötürü Çubuk Devlet Hastanesine akın etmekte.

Alanında tamamen başarılı ve uzman doktor kadrosu ile sağlık hizmetleri sunan hastane bünyesinde aynı zaman’da tüm sağlık çalışanların, asistanları ve hasta bakıcılarının tamamı tecrübe sahibi profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Son teknoloji cihazlar ile hastaların daha hızlı ve daha rahat bir şekilde hasta haklarından faydalanmalarını sağlayan hastane bünyesi, hastaların tüm muayene, ameliyat ve diğer sağlık hizmetleri ile ilgili raporlarını tamamen hastane veritabanına bağlı bilgisayarlarda kayıt altında muhafaza etmektedir. Her ay binlerce hastanın sağlık hizmetlerinden faydalandığı Çubuk Devlet Hastanesi, kuruluşundan bu yana daima vizyon ve misyonlarından şaşmayarak profesyonel bir çatı altında Ankara başta olmak üzere birçok çevre ilden de hasta kabulü alarak insanların daha iyi bir sağlık hizmeti almasını sağlamaktadır.

Çubuk Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mh., Ankara Bulvarı No:54, Çubuk Ankara

Çubuk Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çubuk Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çubuk Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ