Csun İş Başvurusu

KME Grubu ve Dupont ortaklığı ile kurulmuş olup, güneş paneli ve hücresi üreticisidir. Çin’deki en büyük iki güç trafosu üreticisinde biri olan CEEG Grubuna bağlı bulunmaktadır. Uçak ve diğer ulaşım araçları için komposit malzemeler üretmektedir. CSUN Firması ilk başlarda sadece güneş hücresi üretirken, CEEG Grup ile üretimine yenilikler, verimlilik ve kalite eklemiştir.

CSUN, tüm dünyada 1.2 GW üretim kapasitesi bulunmaktadır. Firmanın ileriye dönük en büyük amacı fotovoltaik teknolojinin enerji kaynağı olması, hücre ve panel kullanımının verimliliğinin arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesi için çalışmaktadır. Güneş enerjisinin kullanım alanını yaygınlaştırmak, bunu yaparken de çevreye zarar vermeden çevre bilinci ile hareket ederek güç kaynağı sunmaktır. Dünya standartlarına uygun ürünler üretirken kaliteyi geliştirmeye özen göstermektedir.

CSUN AR-GE Bölümünde, 1979 Yılından bu yana, Dr. Zhao ve Dr. Wang tarafından yürütülmektedir. 62 Patent ve başvuruda olan 98 Patenti ellerinde tutmaktadır. Firma, ISO 14001 çevre standardı sertifikasına sahiptir. Üretim sürecinde, çevre kirliliğini azaltmak için yatırımlar yapmış; üretim sürecinde su, elektrik ve gaz tüketimini azaltmıştır. Personeli ile çok yakından ilgilenir, işyeri sağlık ve işyeri güvenliği konularında kurallara uyumlu hale getirir.

CSUN panellerini kullanan güneş santrali firmalar, kullanım süresinin sonunda PV Cycle’a ücretsiz olarak teslim ederler. Küçük adetler toplanma noktasına kullanıcılar tarafından teslim ederler. 40’tan fazla paneller ise yerinden teslim alınabiliyor.

Csun İletişim Bilgileri
Adres; Akif Kopuz Caddesi, No: T-10 B Blok, Daire: 1, Aydınlı, Tuzla, İstanbul

Csun Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Csun firmasında kariyer yapabilirsiniz. Csun insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. bekir dedi ki:

    05398859853

  2. bekir dedi ki:

    gebzede oturuyorum iş ariyorum yaş 44 lise 2 terkım

  3. Yusuf dedi ki:

    Hala alımlarınız devam ediyor mu ?

BİR YORUM YAZ