Cruise Gemileri İş Başvurusu

Her türlü seminer ve toplantı ihtiyacınızı da hizmet etmekte olan firma iş ve özel gezileriniz haricinde dünya çapında tüm gemi turlarınızı da hayata geçirebilmeniz için donanımlı ve sosyal sorumluluk sahibi personele ve tüm imkanlarıyla hizmet vermektedir. Planınızın her aşamasında size yardımcı olan şirket tüm rezervasyon işlemlerini, transfer ve hesap edilmemiş her türlü problemini çözmek amacıyla gezileriniz boyunca ilgi alakasını bir saniye konuklarının üzerinden ayırmamaya özen gösterir. Verdiği tüm hizmetlerde güvenilir işinde uzman personeli ve tecrübeli yönetici kadrosuyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflerler. Cruise Gemileri hizmet verdiği sektörde öncü kuruluş konumundadırlar.

Şirket Yunan Adaları, Akdeniz, Kuzey Avrupa, Alaska ve Buzdağları, Çin & Uzakdoğu, İskandinavya ve Rusya, Arap Yarımadası, Karayip Adaları ve Nehir Turları düzenlemeye olanak sağlamaktadır. Firma deniz yolculuğuna yepyeni bir soluk getirmeyi amaçlar. Farklı kültürleri tanıma ve yaşama fırsatı bulacağınız masmavi yolculukları size sektörün tüm olanaklarından faydalanarak sunmayı hedeflemektedirler. Dünya ve ülke çapında bir çok ödül almaya hak kazanmış olan firmanın çok sıkı bir çevre koruma politikası da vardır. sürekli müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yürütür ve olumlu olumsuz her türlü geri dönüş ve şikayeti dikkate alırlar. Cruise Gemileri dünyanın Dünya’nın dört bir yanından her türlü kültürden insanla iç içe yaşayan eğitimli ve sosyal sorumluluk sahibi, kozmopolit bir personel kadrosunu bünyesinde barındırmaya özen gösterir.

Telefon : 0850 420 96 00

Fax : 0216 474 56 98

Email : info@msccruises.com.tr

Cruise Gemileri ile ilgili iş imkanlarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. merhabalar ben ömer fitter olarak iş arıyorum yeterlilik usta makina tayfası torna elektirik okjijen mekenik bilgilerim mevcuttur çalışdıgım firmalar ince denizcilik ulusoy denizcilik efemay denizcilik nismar denizcilik saygılarımla fitter olarak iş arıyorum

BİR YORUM YAZ