Crowne Plaza İş Başvurusu

Şirket ‘’Holiday Inn’’ bünyesinde 1983’te oluşturulmuştur. Firmanın öncelikli hedefi, sürekli iş seyahati yapmak zorunda olan müşterilerine hizmet vermektir. Bu aynı zamanda şirketin kuruluş amacıdır. Firma tüm dünya çapında ve ülkemizde hizmet vermektedir. Antalya, bursa ve İstanbul’da şubeleri bulunmaktadır. firmanın ilk oteli 1983 yılında Maryland’e açılmıştır. Daha önceki ismi Holiday Inn Crowne Plaza’dır.

Kendilerini lüks otel ve dinlenme yeri olarak tanımlamaktadırlar. Şu anda dünyada 4. En büyük lüks otel markası durumunda olan şirket sektörde lokomotif konumundadır. Yapım aşamasında da etkileyici projeleri bulunan firmanın 100 üzeri ülkede 400 oteli bulunmaktadır. Sektörde ayırt edilen marka olmalarının altında yatan en önemli sebep, piyasada beklentileri diğer rakipler tarafından tam olarak karşılanmayan bir müşteri profili tespit ederek bu profile odaklı çözümler sunmalarıdır. Vizyon ve yenilik anlayışları sayesinde diğer tüm otellerden bir adım önde duran firma toplantı hizmeti de vermektedir. Tecrübesini kullanarak kendini yenilemeyi şirket misyonu haline getirmişlerdir.

Doğa ve çevre koruma planları yapmak konusunda da projeler üretirler ve otel mimarisini ülke, ve yerel mimariye uygun şekilde projelendirirler. Var olanı korumak ve yaşatmak odaklı olarak peyzaj projeleri gerçekleştirmektedirler.

Çalışan kadrosunu on derece büyük bir titizlikle hazırlamakta olan Crowne Plaza, müşteri memnuniyeti odaklı davranarak, personelini sosyal sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına uygun kişilerden seçer. Şirket çalışanlarının güvenliği konusunda da hassastır.

Crowne Plaza İletişim Bilgileri
Adres; Dedepasa Cad. No: 15 Pendik Kurtköy 34912 İstanbul

Tel: +90 216 585 6060

Crowne Plaza Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Crowne Plaza firmasında kariyer yapabilirsiniz. Crowne Plaza insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ