Creditwest İş Başvurusu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 1994 senesinde kurulmuş olan şirket ülkede sektörün lideri pozisyonundaki Altınbaş Hoding’e bağlıdır. Altınbaş’ın finans sektöründe hizmet vermek için ilk hamlesidir. Lefkoşa, Magosa, Girne ve Güzelyurt’ta toplam 14 şubesi bulunmaktadır. Kıbrıs’ta bireysel ve ticari amaçlı bankacılık yapmakta olan şirketin birde sigortacılık yapan ayağı vardır. 2014 yılında 101 milyon dolar sermayeye sahip olan Creditwest Bank’ın aynı yıl toplam büyüklüğü 1,5 milyar dolara yaklaşmış bulunmaktadır.

Türkiye İş Bankası, ING Bank, Denizbank, Finansbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Şeker Bank ve Ak Bank ile yurtdışında ise Türkiye İş Bankası ile beraber yürüttüğü çalışmalarla müşterilerine her türlü çek ve para tahsilatlarını sınır ötesinde de gerçekleştirmeleri imkanını sağlamaktadır. Hem ülkemizde hem de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir çok bankanın batmasına ve kapanmasına sebep olan krizden Creditwest Bank daha da güçlenerek sıyrılmayı başarmıştır.

Şubelerini devamlı olarak yenilemeye özen gösteren banka kurumsal yapısını da dinamik tutmayı başarır. Müşteri memnuniyeti için hem güler yüzlü ve donanımlı personeli hem de modern şubeleri ile hizmet vermektedirler. 2007 yılı sonunda oldukça modern bir genel müdürlük binasına da sahip olan şirket Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne hem istihdam hem de ekonomik büyüme olarak katkıda bulunmaktadır. kendine mükemmelliğe adamış tır ve bankacılık sektöründe dünya standartlarını ülkede sağlamayı başarmaktadır. Şube sayılarını her geçen gün artırmayı hedeflemektedirler.

Creditwest İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere cad. Enka Binası No:108 Kat:2-3 Esentepe / İstanbul

Creditwest Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Creditwest firmasında kariyer yapabilirsiniz. Creditwest insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ