Crea İş Başvurusu

Kont bilişim tarafından 2005 yılında kurulmuştur. Şirket Dijital estetik konusuna odaklı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Oldukça hoş görünümlü ve sade bilgisayar tasarımlarına imza atmaktadırlar. Ttnet’in çözüm ortaklarından biridir. Tüketici elektroniği ve komünikasyon alanlarında da hizmet veren Crea sunduğu özel seçenekler sayesinde alanında öncü firmadır. Nisan 2008′de Roma’da Intel tarafından düzenlenen “Intel Solution Summit 2008″de en iyi proje ödülünü almaya hak kazanmıştır. Firma ülkenin dört bir yanında ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde’ teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Türkiye’de 350 den fazla yetkili bayisi bulunana firma sürekli gelişim ve dünya standartlarında hizmet ve ürün vemeyi amaç edinmiştir. AR-GE ve Pazar araştırmalarına ayırdığı yüklü bütçelerle göze çarpar. Şirket oldukça deneyimli ve dinamik bir yönetim kadrosu dışında çalışan tüm personelini de titizlikle seçmektedir. Oluşturduğu bu ekiplerde takım çalışmasına uyumluluk ön planda tutulur.

Hizmete başladığı günden itibaren zamanın ilerisinde ve özgün bir üretim anlayışını benimsemişlerdir. Endüstriyel Ekran, Panel Pc, Dokunmatik Ekran, Akıllı Tahta, Indoor Kiosk, Outdoor Kiosk, Videowall, Değiştirilebilir Tasarımlara Sahip Dijital Bilgi Ekranları, Dijital Kürsü ve Donanımlara uygun yazılım çözümleri üretmekte ve eşsiz projelere imza atmaktadırlar. Kurulduğu yıldan beri hızla gelişmekte olan Crea yalızca ülkemizde değil yurt dışında da sektörde iddialı bir hale gelmeyi amaçlar ve çalışmalarını bu yönde planlar. Firma hali hazırda yurt dışında da anahta teslim projelerle ülkemizi temsil etmektedir.

Crea İletişim Bilgileri
Adres; Orhanlı Mahallesi, Çardak Sokak, No:1/1, Tuzla İstanbul

Crea Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Crea firmasında kariyer yapabilirsiniz. Crea insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ