Crate and Barrel İş Başvurusu

Amerika’da 170 den fazla şubesi bulunan firma 1962’de, Gordon ve Carole Segal çifti tarafından kuruldu. İlk mağazalarını Wells Caddesi’nde eski bir asansör fabrikasında açarlar. Evliliklerinin ardından balayı için Avrupa turuna çıkan çift, burada evleri için çeşitli sofra takımları, cam saklama kapları ve servis takımları satın alırlar. Ülkelerine döndüklerinde hiçbir mağazada bu kalitede ve yeni evli çiftlere hitap eden ürünlere rastlamazlar. Bu ürünleri tasarlayıp satma hayallerini Şikago’ya döndüklerinde hayata geçirme fırsatı bulacaklardır. 1964 yılında tekrar Avrupa’yı ziyaret ederler. Bu kez amaçları tatil değil buradaki yeni tasarım ve üretim tekniklerindeki gelişmeleri takip etmektir. Bu azimle yola çıkan çift çok geçmeden ticari başarı elde ederler ve tüm eyalete ardında tüm Birleşik Devletlere yayılırlar. Bünyesinde zanaatkarlar ve tasarımcıları bir araya getirmiş bir marka olup, bugünse uluslararası platformda çok büyük bir perakende satış zinciri haline gelmiştir. 1999 yılında internet üzerinden satış trafiğine katılmasıyla, kısa sürede dünyaya kendini tanıtmış. Bünyesinde mobilya, seramik, tekstil, cam, fotoğraf gibi daha bir çok alanda kendini ispatlamış tasarımcılar barındırmaktadır.

Crate and Barrel artık Türkiye’de de yeni evli çiftlerin evlerini eşsiz tasarımlarla özgün şekilde dekore edebilmelerine olanak sunmakta. 50 yılı aşkın tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı politikası sayesinde ülkemizde de dünyada yakaladıkları başarıyı kısa sürede sağladılar. Crate and Barrel ürettiği servis takımları, dekorasyon malzemeleri, halılar, perdelerden şöminelere varana kadar çok geniş ve özgün bir ev dekorasyon ürünü portföyüne sahiptir. Organik yapıya sahip ürünlerin, modernize edilmiş formları dikkat çekmektedir. Ürünlerin tanıtımı için basılı ve dijital yayınlara önem vermişler. Web siteleri işler vaziyette, ürün katalogları ise oldukça iyi sektörde yarıştığı tüm firmalardan ayrıldığı kısım 50 yılı aşkındır gelenekselleşmiş olarak süren hizmet anlayışıdır. Kanada’nın Toronto şehrinde CB2 isimli genç yetişkinlere yönelik ev dekorasyon ürünleri satan bir kardeş dükkanları bulunmaktadır.

Crate and Barrel İletişim Bilgileri
Adres; Akat Mahallesi Orkide Sokak Maya Plaza No:4 Kat:5 11-12 34335 Beşiktaş / İstanbul

Crate and Barrel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Crate and Barrel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Crate and Barrel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ