CPP Türkiye İş Başvurusu

Yaşam destek alanında faaliyet gösteren CPP firması 30 yılı aşkın bir süredir hizmetlerini devam ettirmektedir. Tam olarak beş milyon kişinin daha güvenli bir yaşantısı olması için çabalayan CPP Türkiye kapsamını da gün geçtikçe daha da genişletmeye başlamıştır. 2007 yılından beri Türkiye’de hizmet veren ve 18 adet iş ortağı ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Özellikle banka şirketlerinin hayata kattığı karmaşık alanları çözmeye yardımcı olan CPP Türkiye gün geçtikçe daha çok insana hizmet vermeye başlamıştır.

CPP Türkiye elinde imkânlar ile yetinip kendini geliştirmeyen firmalar arasında gösterilemez aksine her gün teknolojinin gelişmesi ile yenilik yapma fırsatı elde eden bu firma kendini yenilemek konusunda öncü bir role sahiptir. Türkiye’de 600 bin müşteriye sahip olan bu firma bütün müşterilerinin memnuniyetini ayrı ayrı sağlamaya çalışmaktadır. Bunu yapmak için teknolojiyi, uzman kadroyu ve iyi bir insan kaynakları departmanını bünyesinde bulunduran CPP Türkiye kendini her alanda kanıtlamıştır ve müşterilerini de hızla artırmaya devam etmektedir. kart koruma planı sayesinde birçok insanın tercih ettiği firma olan CPP gelişimini sürdürmektedir. Kar koruma planı sayesinde kayıp ve çalıntı ihbarlarının bildirimi kolaylaşmakta, limitsiz ve ücretsiz asistan hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmetler CPP’nin müşterilerine sağladıkları hizmetlerden sadece bir kaçıdır. ID safe, seyahatim güvende ve şifrelerim güvende gibi hizmetleri de olan CPP işini en iyi yapan firmaların arasında yer almaktadır.

CPP Türkiye İletişim Bilgileri
Adres; Değirmen Sokak, Nida Kule Plaza 19/A, Kadıköy / İstanbul

Tel : +90 216 665 25 25

E-Posta: cppiletisim@cpp.com.tr

 

CPP Türkiye Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CPP Türkiye firmasında kariyer yapabilirsiniz. CPP Türkiye insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ