Cp Piliç İş Başvurusu

Türkiye’de en çok tercih edilen et ürünlerinden bir tanesi olan tavuk, hem besleyici hem de uygun fiyatlı olması ile halkın gönlüne taht kurmuştur. Kırmızı etten daha fazla tüketilen bu beyaz et cinsi son zamanlarda uzman markalar tarafından üretilmeye başlamıştır. CP piliç de bu konuda en etkin kadroya sahip markalardan bir tanesidir. Bu marka 1921 yılında Tayland’da kurulan ve son 28 yıldır da Türkiye de hizmet veren bir beyaz et markasıdır.

1986 yılında Türkiye’de ilk yem fabrikasını kurmuş olan Cp piliç tamamen sağlıklı koşullar altında yetiştirilen tavuklardan elde edilen tavuk etlerini sağlık koşullarına uygun bir ortamda paketleyip halkın alımına sunulmaktadır. Kesim işlemleri sırasında steril bir ortamın sağlandığı ve helal ürün sertifikasına sahip olan bu marka gün geçtikçe daha çok insan tarafından tanınmakta ve tercih edilmeye başlanmaktadır. Çocuklar tarafından en çok tercih edilen tavuk ürünü olan naget ve şinitzel, yetişkinlerin vazgeçilmezi olan sosis, salam ve sucuk Cp piliç tarafından üretilmekte ve tüm Türkiye’ye dağıtılmaktadır. Annelerin çocuklarına gönül rahatlığı ile yedirebileceği bu beyaz et ürünleri hem sağlıklı hem de uygun fiyatlılardır. Bununla da sınırlı kalmayıp ihracat ilişkilerinde de bulunan Cp piliç tüm dünya tarafından da tanınan bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Cp pilicin son sloganı olan Anne Kararı ibaresi de ne denli katkısız bir yapıya sahip olduğunun ispatıdır.

Cp Piliç İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı sok. No: 6 34394 Mecidiyeköy İstanbul

Tel: 0 212 274 85 36 Pbx

Cp Piliç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cp Piliç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cp Piliç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ