Çözüm Dershanesi İş Başvurusu

İlk etapta Çözüm yayınları olarak faaliyetlerine başlayan marka, akabinde gelen başarılar ve insanların daha farklı bir eğitim aşaması istemesinden ötürü İstanbul’da bulunan bir apartman dairesinin büro tarzında bir dairesinde eğitimlerine başlamıştır. Geçen 20 yıllık başarının ardından büyük bir yol kat eden Çözüm Dershanesi, gelen başarılar neticesinde günümüze kadar eğitim alanına yönelik birçok faaliyetlerde bulunarak geleceğe yönelik yeni nesillerin daha kapsamlı ve daha kaliteli eğitim almalarını hedeflemiştir. Yıllarca eğitim alanında göstermiş oldukları farklı alanlardaki faaliyetleri ile markalaşan Çözüm Dershaneleri, hükümetin yeni kanunlar çerçevesinde düzenlemiş olduğu yasalar gereğince dershanelerin kapatılmasını ön görmüş ve bu doğrultuda Çözüm dershanesi dahil, birçok dershane yapısı kapattırılmıştır. Dershanelerin kapanması üzerine öğrencilerin eğitimlerinde bir aksaklık yaşanmaması ve daha kaliteli bir eğitim aşaması kat etmek adına Çözüm Okulları adı altında faaliyetlerine başlamıştır.

2014-2015 eğitim yılına Çözüm Okulları olarak eğitim faaliyetlerine başlayan dev marka, Türkiye’nin dershane ve özel okul alanında ki lider ve öncü markaları arasında yerini almıştır. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran Çözüm, Türkiye’nin hemen her bölgesinde bulunan özel okulları içerisinde son teknoloji cihazlar ve modern mimari sağlam yapısı ile ebeveynlerinde oldukça ilgisini çekmiştir. Uzun yıllardır eğitim kapsamında vermiş oldukları hizmetler ile günümüzde Türkiye’nin göz bebekleri arasında yer alan Çözüm Okulları, on binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir.

Çözüm Dershanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ostim, Alınteri Blv. No:27, 06374 Ostim OSB Yenimahalle Ankara

Çözüm Dershanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çözüm Dershanesinde kariyer yapabilirsiniz. Çözüm Dershanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ