Covidien İş Başvurusu

Dünya çapında medikal sarf malzemeleri ve ilaç üretimi ve satışı yapan bir firmadır. Kökeni 100 yıldan fazlaya dayanır. 2007 senesinde tyco healthcare şirketinden ayrılarak, bağımsız bir firma haline gelmişledir. 2014 senesinde Medtronic firması tarafından 43 milyar dolara satın alınmıştır. 9,6 milyar dolarlık ciroya sahiptir. 52 ülkede satış ve pazarlama yapmaktadırlar. İran sınırları içerisinden satış anlaşası yapmayı başarabilmişlerdir. Bunu Amerika Birleşik Devletleri hükümetine kabul ettirebilmeleri ise ayrı bir başarı hikayesidir. Firmanın 28 üretim noktası bulunmaktadır ve bunlarda bir tanesi de ülkemizde faaliyet göstermektedir. Hem Türkiye’de hem de tüm dünya çapında sektörün lokomotifi görevini üstlenmişlerdir. Zımbalama, damar Kapama, tespit, ağ, donanım, girişimsel Akciğer, gastrointestinal çözümler, ablasyon, cerrahi aletler, dikişler, elektro cihazlar üretmekte ve dünya pazarına sunmaktadırlar.

Firma büyük bütçelerle AR-GE çalışmaları yürütmektedir. Hakimi olduğu dünya piyasasındaki koltuğunu kaptırmamak için kendini yeniliğe ve gelişmeye adamış durumdadır. Öncülük ettiği sektörün gelişmesi ve insan sağlığının daha iyi şartlarda sürdürebilirliği açısından yatırımlar yapmaktadır. Daha yaşanabilir bir dünya ve yaşam standardı yükselmiş, ortalama yaşı uzamış bir insan nesli için hizmet vermeye adanmış bir şirket politikası gütmektedirler.

Türkiye’de tamamen kendi çalışan kadrosu ve ekibiyle hizmet vermekte olan ender medikal firmalarından biridir. Pazarlama ekibinde sosyal hayata adapte, girişken ve dinamik elemanlarla çalışmayı tercih ederler. Genel merkezleri İrlanda’nın Dublin şehrinde bulunur.

Covidien İletişim Bilgileri
Adres; Saray Mah. Esnaf Sok. Akkom Ofis Park Laodik Plaza No:2 Kat:3-4 34768 Ümraniye – İstanbul

Tel.: +90 216 636 10 00

Covidien Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Covidien firmasında kariyer yapabilirsiniz. Covidien insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ