Courtyard Marriott İş Başvurusu

232 deluxe ve 32 superio odasıyla iş seyahatlerinden yorgun düşen misafirlerini ağırlamaktadır. Odalarında kalite ve konforu bir arada sunmaya çalışır. Odalarında geniş çalışma alanları ve aydınlatma sistemleri, ütü/ütü masası, ücretsiz çay/kahve yapma imkanı, ses geçirmez pencere teknolojileri ile donatılmış durumdadır. Son derece elit ve donanımlı bir çalışan kadrosu vardır.

Yalnızca yatılı misafirleri için değil, iş toplantısı yapmak isteyen kişilerde aynı iş ahlakı ve sosyal sorumlulukla hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 35 metre kareden 300 metre kareye kadar toplantı odası seçeneklerinde kişisel davetlerinizi de gerçekleştirme olanağı sunmaktadırlar. Toplamda 845 metre kare toplantı salonu alanına sahiptirler. Gündüzleri bolca ışık alan bir balo salonu dahil olmak üzere toplamda 7 adet toplantı salonları vardır ve 70 kişiden 300 kişiye kadar olan tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadırlar. Courtyard Marriott aynı zamanda düğün ve nişan organizasyon hizmeti de vermektedir. Düğün ve nişan organizasyonlarınızı son derece elit ve titizlikle çalışılmış bir planlama sonrası hayatı geçirmenize olanak sağlamaktadırlar. Hayatınızdaki bu en mutlu anı en ufak sorun ve stresten ayrıştırılmış bir ortamda geçirmenize fırsat veren Courtyard Marriott son derece sosyal sorumluluk sahibi ve alanında donanımlı, tecrübeli servis elemanları kullanmaktadır. Ön büro konusunda tecrübeli personeli sayesinde rezervasyonlarınız eksiksiz ve aksamadan planlanır ve uygulanır. Tüm planlamalar profesyonel olarak oluşturulmuş bir ekip tarafından yapılır.

Courtyard Marriott İletişim Bilgileri
Adres; Basin Ekspress Yolu, Fatih Caddesi, Dereboyu Sokak No 2, Halkalı İstanbul

Tel: +90 212 692 00 00

Courtyard Marriott Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Courtyard Marriott firmasında kariyer yapabilirsiniz. Courtyard Marriott insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ