Çotanak Altaş Gıda İş Başvurusu

Ordu ilinde 1957 yılı itibariyle zahire alanında ticari faaliyetlerine başlayan Altaş Şirketler grubu, ilerleyen zaman içerisinde Eğitim, İnşaat, Su Ürünleri, Gıda, İnşaat, TV, Otomotiv ve Sigortacılık alanlarıyla devam etmiştir. 8 ayrı sektörde doğrudan iştiraklerin yanı sıra stratejik ortaklıklar ve ticari temsilciliklerle birlikte 500’den fazla çalışan ve geniş bir ürün skalasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerine en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunma hedefinde olan Altaş Şirketler Grubu, her zaman teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürünlerinin ve hizmetlerinin her aşamasında etkin bir biçimde kullanmaktadır.

2002 yılında Altaş şirketler grubu yeni yatırımı olan yağ sektörüne Çotanak yağları ile giriş yapmıştır. Türkiye’deki ilk fındık yağı markası olan Çotanak yağlarının distribütörlüğüyle işe başlayan Altaş Şirketler Grubu, 2009 yılında bu markanın üretim tesislerini satın alarak Çotanak yağlarını bünyesine katmıştır. Tohumdan ham yağ elde edilen operasyonda, extraksiyon ve pres ünitelerine rafine ve dolum yapılan proseslere kadar tam bir entegre tesise sahip olan Altaş Yağ Sanayi, ISO 9001 – 2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 – 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. Ayrıca ISO 14000 – 2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 – 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal belgeleriyle tüm ürünlerinde TSE uygunluk belgeleri bulunmaktadır. Çotanak firması yağ üretiminin yanı sıra Fındık Ezmesi, Çikolata gibi ürünleri de üretmektedir.

Çotanak Altaş Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Durugöl Mah. Soya Cad. No: 150 / ORDU

Çotanak Altaş Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çotanak Altaş Gıda’da kariyer yapabilirsiniz. Çotanak Altaş Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ