Coster İş Başvurusu

(Aerosol Valf Sanayi A.Ş. – Licensee Coster Italy/ Coster Tecnologie Speciali S.p.A Milano/Italy) 29 Kasım 1976 senesinde aerosol dolumu ve valf üretimi alnında hizmet vermeye başlamışlardır. Kurulduğu tarihten bu yana ‘’Coster Tecnologie Speciali’’ firmasıyla ortaklık yürüterek pazarda yerini almıştır. Bu dünya markasıyla yaptığı ortaklık sayesinde aerosol valf üretim sektöründe lider firma konumunda bulunmaktadırlar. Şirketin merkezi İstanbul’un Kartal semtinde bulunmaktadır. 2002 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesine 21 bin metre kare üzerine kurulu 16 bin metre kare kapalı alandan oluşan bir üretim tesisi açmışlardır. Firma üretim yaptığı ve hizmet verdiği her iki alanda da uzmanlaşmış durumdadır. Çok kritik bir test aşaması politikası da uygulamaktadırlar. Pazarda hizmet verdikleri alanın sıfır hata kabulü bulunduruyor olması bilinciyle hareket ederler. Müşteri memnuniyeti firmanın önceliklerindendir.

Coster günümüz şartlarına uygun en ileri teknoloji kullanarak üretim ve dolum gerçekleştirmektedir. ISO-9002 kalite güvence sistemi sertifikasına sahip kuruluşun son derece hassas bir çevre bilincinde bulunmaktadır. Uluslararası pazarda da faal durumda olan şirket, imajını zedeleyecek her türlü olumsuzluktan kaçınmaktadır. Doğa ve çevreyi koruma ile ilgili her geçen gün oluşan bilinç ve çıkarılan yasalara uygun hareket ederler. Firma çalışma ekibinin uyumlu sorumluluk sahibi ve alanında uzman kişilerden oluşmasına özen gösterir. Çalışanlarını işe almadan önce sıkı bir eğitim sürecinden geçirirler. Çalışan güvenliği konusunda önlemler almaktadırlar.

Coster İletişim Bilgileri
Adres; GEPOBS PLASTİKÇİLER ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATATÜRK BULVARI 7. CADDE 41400 GEBZE / KOCAELİ

TELEFON : 0 262 751 27 13 (Pbx)

E-MAIL: info@avlcoster.com

Coster Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coster firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coster insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ