Cosmo Home İş Başvurusu

1998’de ilk şubelerini Kadıköy’e açmışlardır. 1999’da Bahariye, 2000 senesinde Maltepe, 2003 yılında Pendik şubesini açtıktan sonra günümüze kadar sırasıyla; Viaport , Gaziosmanpaşa, Antalya ve santral şubelerini hizmete sokmuşlardır. Toplam 12 mağazaları bulunmaktadır. Bunlarda 10 tanesi İstanbul içerisindedir. Mağazalarının birçoğu şehrin en işlek ve gözde caddelerinde bulunur. Müşteri portföyü kuruluş için bir övünç kaynağıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedirler. Memnun ve tatmin olmamış bir tüketicinin en büyü para ve zaman kaybı olduğunun bilinciyle hareket ederler. Şirket çalışan kadrosunu da buna göre şekillendirmektedir. Güler yüzlü sosyal ahlaka sahip ve müşterinin yanında yer alan samimim bir ekiple çalışmayı hedeflemektedirler. Cosmo Home tedarikçileriyle kurdukları iyi ilişkilerle bilinmektedirler. Hali hazırda söz sahibi olmayı başardıkları sektörde pazarın öncü firması olmayı amaçlamaktadırlar ve yatırımlarını bu yönde planlayıp gerçekleştirirler.

Cosmo Home müşterilerine en uygun fiyat kalite aralığında hizmet vermeyi hedefler. mağazalarındaki ürünlerin fiyat aralığı çoğu rakip firmaya oranla çok daha uygundur. Firmanın sürekli yenilenmekte ve güncellenmekte olan bir internet sitesi vardır. Buradan yapılan duyurular sayesinde indirimli fırsat ürünlerinden tüketiciyi haber etmeyi amaçlar. Pazarda yarıştığı birçok yabancı firmayla yerel sermayesi ile mücadeleye girmiştir. Ülke içerisinde yerel yatırımcının ne kadar önemli olduğunun bir örneğini teşkil etmektedirler.

Deneyimli, alanında uzman ve güler yüzlü kadrosu ile 40 binde fazla ürünü müşterilerine sunmaktadırlar.

Cosmo Home İletişim Bilgileri
Adres; Acıbadem Mah. Fatih Sok. Erkovan İş Merkezi No:18/A Acıbadem Kadıköy / İSTANBUL

Telefon: 05423582969

E- posta :esatis@cosmohome.com.tr

Cosmo Home Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cosmo Home firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cosmo Home insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ