Cosmetica İş Başvurusu

Kozmetik sektöründe dünya markalarını müşterileriyle buluşturma amacıyla 2003 Antalya’da senesinde kurulmuştur. Firmanın bir diğer amacı tüm kişisel temizlik ve kozmetik ürünlerini piyasada buluna bilecek e uygun fiyatlara vermektir. Pazar fiyatının altına sattığı yerli yabancı ürünleri ki zaman çok daha uygun fırsat ve indirimlerle müşterilerine sunmaya çalışmaktadır. A’dan Z’ye Cilt Bakım, Makyaj, Parfüm, Saç Bakım, Kişisel Bakım, Vücut Bakım, Bebek Bakım, Aksesuarlar, Özel Setler firmanın satışa sunduğu başlıca ürünlerdir. Kurulmuş olduğu 2003 yılından bu yana son derece titizlikle yatırımlar yapmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti firma için öncelikli kaygıdır. Satış sonrası tatmin olmuş bir müşterinin en iyi para ve zaman kaynağı olduğuna inanarak hareket etmektedirler.

Cosmetica’nın oldukça kapsamlı bir internet sitesi bulunmaktadır. Ülkemiz de ve dünyada oldukça yaygın olan, online sipariş sistemini bu siteden başarıyla yürütmektedirler. Sipariş ettiğiniz ürünler kısa sürede elinize eksiksiz geçer. Aynı zamanda bu site sürekli güncel tutulmaktadır. Devamlı takip edildiği taktirde kampanyalardan haberdar olma fırsatını müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede zaten piyasaya göre ucuza satılan ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla ulaşılması hedeflenmektedir. Antalya, Isparta ve İstanbul’da hem mağaza hem de depoları bulunmaktadır. Cosmetica mağazalarında çalıştırdığı personelinin dış görünümüne ve insan ilişkilerine çok önem verir. Müşteri memnuniyetine kendini adamış olan firma güler yüzlü ve anlayışlı çalışanlara sahip olmayı misyon haline getirmiştir.

Cosmetica İletişim Bilgileri
Adres; Cosmetica Merkez Sinan Mahallesi Atatürk Caddesi 1252. Sokak No: 10 ANTALYA

Telefon: 0850 777 05 36

E-posta: musterihizmetleri@cosmetica.com.tr

Cosmetica Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cosmetica firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cosmetica insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nur dedi ki:

    Yaş sınırı var mı ? Acil öğrenebilirmiyim?

  2. Kübra ceken dedi ki:

    Part time is arıyorum geri donerseniz sevinirim

BİR YORUM YAZ