Coşkunöz Radyatör İş Başvurusu

Şirketin temelleri Mustafa Kemal Coşkunöz tarafından atılmıştır. 1950 senesinden beri faaliyette olan Coşkunöz Holding 1992 yılında elektrikli ve yağlı radyatör üretmek amacıyla Coşkunöz Radyatör’ü kurmaya karar vermiştir. Firmanın neredeyse yarım yüzyıl aşan tecrübesiyle harmanlanan yenilikçi ruh çok geçmeden sektörde öncü konuma gelmesini sağlamıştır. 24 bin metrekareye kurulu modern bir tesise sahip olan şirket yılda 2 milyondan fazla panel radyatör ve 150 bin adet havlu radyatörü üretme kapasitesine sahiptir. Firma üretiminin yüzde 75’inin yurt dışına ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği radyatörler40’ı aşın ülkede kullanılmaktadır. Firma aynı zamanda şofben üretimi de gerçekleştirmektedir.

Firma sektörün getirdiği tüm baskılara göğüz gerebilmeyi amaçlayarak sürekli yenilenmeyi ve yeni teknolojileri bünyesine kazandırmayı hedefler. Tüm üretim tesisleri zamanın beklentilerine karşılayacak şekilde projelendirmişlerdir. Coşkunöz Radyatör’ün öncelikli amacı tüm dünya pazarında öncü konuma gelmektedir. Bu hedeflerine ulaşabilmek amacıyla AR-GE çalışmaları yürütmektedirler. Çalışan kadrosunun da son derece eğitimli ve deneyimli olmasına özen gösteren şirket, yönetim kadrosunu alanında uzman kişilerden kurmaktadır. Çalışan ve işçi güvenliği konusunda son derece hassastırlar. Firmanın çevre duyarlılığı konusunda da projeleri vardır. yaşanabilir bir çevrenin gelecek nesillere en büyük miras olacağının farkında olan şirket, tüm çevre koruma projelerini bu odak noktasıyla hayata sokmaktadır.

Türkiye’de panel radyatör konusunda lider durumda olan firma ısıtma, iklimlendirme ve tesisat konusunda da uzmanlaşmıştır.

Coşkunöz Radyatör İletişim Bilgileri
Adres; Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi ( NOSAB ) Ceviz Cadde No:21 Nilüfer 16140 Bursa

Tel: 90 224 324 74 00 (pbx)

E-posta: info@copa.com.tr

 

Coşkunöz Radyatör Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coşkunöz Radyatör firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coşkunöz Radyatör insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ