Coşkunöz Metal İş Başvurusu

Firma 1950’den beri faaliyet gösteren ve ülke çapında birçok patent sahibi olan bir Coşkunöz Holding kuruluşudur. Yarım aşırı geçkin metal işleme tecrübesine sahip firma kalıp ve seri saç parça imalatı, makine sektöründe kaynak makineleri, mekanik ve hidrolik pres imalatı gerçekleştirmektedir. 80 bin metre kareye ulaşan kapalı üretim tesisleri bulunmaktadır. Almanya Fransa Ve Polonya gibi birçok Avrupa ülkesine ihracat ettikleri ürünlerin en son teknoloji kullanılarak imal edilir. Coşkunöz Metal sektörde lider 500 firma arasındadır. Bunun altın deneyimli yönetim ve mühendis ekibinin büyük payı bulunmaktadır. AR-GE çalışmalarını tamamını sektörde lider konuma gelebilmek hedefiyle gerçekleştirirler.

1600’ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Çalışanlarının sektöre hakim alanında uzman ve dinamik olması huşuna son derece dikkat edilir. İşçi güvenliği konusunda çok hassastırlar. Firmanın TS EN ISO 9001:2000, ISO/TS 16949/2002, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kalite Yönetim belgeleri bulunmaktadır. gelecek nesillere bırakabilecekleri en değerli armağan olan doğal yaşamı koruma ve kollamak adına projelerini şekillendirirler. Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan şirket aynı zamanda çevre duyarlılığı ve koruma için bütçeler ayırmaktan kaçınmamaktadır.

Coşkunöz Metal Türkiye’de yarattığı istihdamla ülke ekonomisine ve yatırım yaptığı bölgedeki ekonomini gelişmesine katkıda bulunur. Firma ülkemizi yurt dışında isminin duyurulması konusunda son derece başarılı sürdürdüğü bir misyonu da üstlenmiştir.

Coşkunöz Metal İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde No:5 16159 BURSA

Coşkunöz Metal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coşkunöz Metal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coşkunöz Metal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hakan Yalçinkaya dedi ki:

    Şuan işsizim firmanizda gorev almak çalişmak istiyorum.MEB’ den saç şekillendirme, uretim jojisttikçiliği, otomotiv kaynakçiliği belgelerim vardir. Ayrica forklift ehliyetim mevcuttur, ehliyetime işlidir. Otomotiv sektorunde 10 yillik tecrube ve deneyimim vardir. Daha onceki işyerimde gorevim sapan ( tavan vinci )’ diydi.

  2. samet çiftçi dedi ki:

    Firmanızda çalışmak istiyorum. 2000-2003 yılı çıraklık okulu torna bölümü mezunuyum. Kafalık belge var. 10 yıllık cnc torna ustasıyım, aynı zamanda cnc freze operatörüyüm. Üniversal torna ve üniversal freze kullanmaktayım. Kullandığım Ölçüm cihazları: kumpas, mikrometre, kompratör, iç çap ölçme kompratörü, yüzey pürüzlüğü ölçme cihazı, mehengir ve benzeri.

  3. lokman dedi ki:

    İmalat, kaynak, makina, üretim ve punta bölümlerinde çalışabilirim.

BİR YORUM YAZ