Coşkunöz Holding İş Başvurusu

Mustafa Kemal Coşkunöz tarafında kurulmuştur. Türkiye’nin ilk çelik karoserini üretmişlerdir. Bu sayede ülkede yaygın olarak kullanılan ağaç karoserin yerini çelik karoser almıştır. Firma kurulduğu tarihten itibaren bir ülkede birçok yeniliğin yaşanmasına öncülük etmiştir. Türkiye’de ilk patentli Kumaş markalama makinası firma tarafından üretilmiştir. İlk hidrolik pres imalatı, Türkiye’de ilk şoför mahallinin FİAT 153 Çekici için imalatı gene firma tarafından gerçekleştirilmiştir. Oyak Reno şirketinin kaporta parçalarını Bursa’daki fabrikasında 1973 senesinde üretmeye başlamışlardır.

Coşkunöz Holding sektörde en iyi ve öncü olmayı hedeflemektedir. Tercih edilir bir firma olmanın sürekliğini sağlamak amacıyla AR-GE çalışmalarına geniş bütçeler ayırmaktadır. Firma tüm yatırımlarını pazarın lideri olmak amacıyla şekillendirir. Çok sayıda patentin sahibi olan firma co-desing ve ileri teknoloji ürünlere yüklü miktarlarda para harcamaktadır. Gelişmeyi ve yenilenmeyi kendilerine amaç edinmiş durumdadırlar. Müşteri ihtiyaçlarını anlayan ve çözüm üreten bir profil çizmektedirler. Müşteri memnuniyetin en iyi zaman ve para kazancı olduğunun bilincinde hareket etmektedirler. Müşterilerini bir kar kapısı değil bir orak ve entegre bir işbirliği hedefi olarak görmektedirler. Coşkunöz Holding çalışan kadrosunu son derece donanımlı ve alanında uzman kişilerden seçer. En üst kademedeki yöneticisinden en alt çalışanına kadar bu titizlik göze çarpmaktadır. Çalışan güvenliğini sağlamak amacıyla tesislerini yenilemektedirler. En son çevre güvenliği yasalarına uygun hareket etmekte olan firmanın çevre duyarlılığı üst seviyededir.

Coşkunöz Holding İletişim Bilgileri
Adres; ORGANİZE Sanayi Bölgesi Mavi Cadde No:5 16140 Bursa

Telefon: (+90) 224 280 01 00

Coşkunöz Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coşkunöz Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Coşkunöz Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ