Coşkunöz Havacılık İş Başvurusu

Mustafa Kemal Coşkunöz tarafında kurulmuş olan Coşkunöz Holding, Türkiye’de pek çok yeniliğe öncülük etmiştir, birçok çok patentin sahibi durumundadır. Özellikle otomotiv sektöründe lider konumda olan firma 20 yılı aşkın süredir Türk savunma sanayisine de hizmet etmektedir. Bu sektörde de büyümeyi ve yeniliği parola edinmiş olan firma 2006 senesinde Coşkunöz Savunma ve Havacılık A.Ş.’nin temellerini Eskişehir’de atmıştır. Tesis 20 bin metre kare alana kuruludur ve Eskişehir organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Üretim tesisi son derece yeni teknolojilerle donatılmış durumdadır. En son teknolojik imkanlar kullanılarak uçak, helikopter gövde ve motor parçaları imal edilmektedir. Coşkunöz Havacılık  ait olduğu kurumun Türkiye’de sağladığı istihdama katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

Savunma sanayinde yeni olmalarına karşın 50 yılı aşkın bir otomotiv üretim tecrübesine sahiptirler. Firma tüm çalışanlarının alanında uzman kişilerden oluşması amacıyla personel alımı yapmaktadır. üleri mühendislik ve AR-GE çalışmaları için geniş bütçeler ayırmaktan kaçınmazlar. Coşkunöz Havacılık  sektörde lider konuma gelmeyi amaçlamaktadır ve tüm yatırım planlarını buna göre şekillendirir. Çevre korumayla ilgili projelere de yatırım yapmaktan kaçınmazlar. En son çevre koruma yasalarına uygun olarak tesislerini geliştirir ve yenilerler.

Firma Türkiye savunma sanayisine büyük katkıda bulunmaktadır. Üretilen birçok askeri uçak ve helikopterin parça üretimini üstlenmiş durumdadırlar. Her ülkenin can damarlarından birini oluşturan savunma sanayisine yaptıkları yatırımla Türkiye’yi söz sahibi konuma getirmeyi hedeflemektedirler.

Coşkunöz Havacılık İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 19. Cadde No:16 26110 ESKİŞEHİR

+90 (222) 236 21 80

cshmail@coskunoz.com.tr

Coşkunöz Havacılık Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coşkunöz Havacılık firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coşkunöz Havacılık insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ayhançelik dedi ki:

    elestatik toz boya operatörlüyapıyrum onikisene oldu lise mezunuyum

BİR YORUM YAZ