Coşkun Koleji İş Başvurusu

Coşkun Koleji kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu cv bilgilerinizle doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Eğitim kurumu ihtiyaç olduğu takdirde bünyesine Türkçe Öğretmeni,  Sınıf Öğretmeni, Matematik Öğretmeni, Rehber Öğretmeni ve tüm branşlarda öğretmen alımı yapmaktadır. Yine hizmet departmanlarında çalışmak üzere müşteri temsilcisi, halkla ilişkiler yöneticisi, hizmetli alımı yapılmaktadır. Özgeçmiş bilgilerinizi online iş başvuru formuna yazarak internet sayfası üzerinden başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Linkler alt kısımda bulunmaktadır. Öncelikle kolej hakkında çeşitli bilgiler sunalım.

Coşkun Koleji Hakkında Genel Bilgiler
İlk açılan okulları Maltepe Coşkun Anadolu & Anadolu Öğretmen ve Fen Lisesi 1996 senesinde eğitim öğrenim hayatına başlamıştır. Daha sonra aynı yıl Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim okulu hizmete girmiştir. 1999 senesinde Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi açılmıştır. Alaattin Zenginer Coşkun Özel Okulu ve Tuzla Coşkun İlk ve Ortaokulu, Tuzla Coşkun Anadolu Lisesi ise 2011 ve 2013 seneleri arasında hizmete girmiştir.

Coşkun Koleji’nin öncelikli hedefi bireylerin doğuştan yetenekli oldukları alanda gelişimlerini sürdürmeleridir. Ufak yaşlardan itibaren öğrencilerini bu eğitim öğrenim felsefesi ile yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar. Yılların getirmiş olduğu tecrübeleri sayesinde öğrencilerine Türkiye’deki eğitim sistemi çerçevesinde en başarılı öğrenim hayatını sağlamayı hedeflerler. Tüm eğitim kurumları içerisinde saygı ve sevgi ortamını muhafaza etmeyi hedeflemektedirler. Öğrencilerine bu doğrultuda bir ahlaki sorumluluk aşılama çalışmaktadırlar. Geleceğin gençlerin elinde olduğunun bilincindedirler ve onlara bunu aslında her bireyin özel olduğunu almalarına yardımcı olarak aşılarlar. Okulun en öncelikli hedeflerinden biri topluma faydalı ve sosyal sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

Her öğreniciyi yatkın olduğu alana yöneltmek amacıyla devamlı olarak teste tabi tutarlar. Bunun altında yatan hedef bireyden en iyi verimliği alabilmektir. Coşkun Koleji eğitim konsepti kişileri istemediği ya da başarılı olamayacağı kariyer seçimlerinden korumayı hedefler. okullarında sevgi ve bilinim kucaklaşmasını amaçlamaktadır. Çağdaş yarınları özgür düşünen fikri ve kendisi özgür bireylerin kurabileceğine inanmaktadırlar.

Coşkun Eğitim Kurumları İletişim Bilgileri
Adres; İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No 38 Tuzla / İSTANBUL’da bulunmaktadır. Ayrıca Maltepe’de de şubesi bulunmaktadır.

Coşkun Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coşkun Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coşkun Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. fatma şekerci dedi ki:

  fen bilimleri öğretmeniyim. maltepe de oturuyorum. ihtiyacınız varsa görüşmek isterim.

 2. Feyza Enginar dedi ki:

  Sınıf öğretmenliğinden bu sene mezun olacağım ve Tuzla’da oturuyorum. Eğer hala ihtiyacınız varsa gelip görüşmek isterim.

 3. Ayşe kara dedi ki:

  Merhaba halkla ilişkiler bölümünü bitirdim. Özel okul deneyimim var.
  İş başvurusu yapmak istiyorum.

 4. Ayşe kara dedi ki:

  Merhaba ; liseyi çocuk gelişimi ünv. halkla ilişkiler bitirdim. Dershane ve özel okul deneyimim var.

 5. Ayşe kara dedi ki:

  Dershane ve özel okul deneyimim var. Coşkun Kolejinde çalışmak istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Haberimizin alt kısmında iş başvuru sayfası linkleri bulunmaktadır. Bu linklere tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

 6. Tuba dedi ki:

  Merhaba muhasebe bölümünü bitirdim. İlgili departman da sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ