Coşkun Et İş Başvurusu

1975 senesinde İstanbul’da kuruldu. İstanbul’daki 9 şubeleri dışında Ankara’da da şubeleri vardır. İlk şubelerini fatihe açmışlardır. Sektörde kalite ve temizlik anlayışlarıyla tanınmaktadırlar ve oldukça olumlu bir üne sahiptirler. Coşkun Et kurulduğu yıldan itibaren başarıyla büyüdü ve 10 yılın sonunda özel et kombinası ruhsatı almayı başardı. Afyonkarahisar’da bulunan kesim tesisinde 10 bin, İstanbul 1500 büyü baş kapasiteli besi çiftliği bulunmaktadır. Üretim ve kesim tesisleri günümüz standartlarında ve moderndir. Afyon’daki son teknoloji ve donanıma sahip mezbahane 21 bin metrekare alana kuruludur. Bunun dışında Kurtköy Tepeören’e 30 bin metrekarenin üzerinde alana kurulu bir üretim çiftliği açılması hedeflenmektedir.

Türkiye’nin ikinci en büyük 500 firmasının arasında yer alan Coşun Et, ürettiği sucuklarında asla hindi yada tavuk eti kullanmamaktadır. Müşterilerine hijyenik ve sağlıklı ürünlerle tatmin etmeyi amaçlamaktadırlar. Tüm et ürünleri katkısız olarak hazırlanmaktadır. Firmanın başlıca amacı ülkemizde sektörün liderleri arasına girmektedir ve tüm yatırımlarını ve projelerini buna göre şekillendirir. Ülkemizdeki geleneksel kırmızı et kültürünü dünyaya tanıtmayı da hedeflemektedirler.

Firma çalışanlarının güvenliğini son derece önemsemektedir. İşçi güvenliği konusunda araştırmalar yapmakta ve bu konuda bütçeler ayırmaktadırlar. Tesisleri çalışan güvenliği açısından günümüz şartlarını fazlasıyla karşılamaktadır. Üretim tesislerinde çevre duyarlığı konusunda da oldukça duyarlılardır. Hem üretim çiftliklerinde yetiştirilen hayvanlar hem de tesislerinin kurlu olduğu bölgedeki doğal yaşamı korumayı amaçlarlar.

Coşkun Et İletişim Bilgileri
Adres; Kemerburgaz Caddesi No: 152 Kağıthane – İstanbul

T +90 0212 294 84 00

M iletisim@coskunet.com.tr

Coşkun Et Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coşkun Et firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coşkun Et insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Cem Büyükmutlu dedi ki:

  22 ysşındayım. Turizm otelcilik mezunuyum. Kağıthanede ikamet etmekteyim. Firmamızda çalışmayı çok isterim.

 2. engin polat dedi ki:

  kurumsalfir.uzun vadeliçalışmak isterim

 3. engin polat dedi ki:

  sultaneyliği ist.

 4. necati erden dedi ki:

  istanbul sancak tepede ikamet ediyorum 40 yaşındayım 15 yıllık şarkütericiyim fabrikanızda veya satış yerlerinizde çalışmak istiyorumsizlere hayırlı işler iyi çalışmalar dilerim

 5. sultan dedi ki:

  callsmak istiyorum otuz uc yaslndaylm birsene sucukta çalıştım

 6. bekir bağkaran dedi ki:

  Afyonda ikamet ediyorum, 24 yaşındayım. 9 senedir sucuk işindeyim. İmalat bölümünde çalışmak istiyorum, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. abdullah dedi ki:

  Memleket afyon karahisar

 8. abdullah dedi ki:

  Yaş 28 kasabim helal kesim belgem var iş tercubem 15 yil dir

 9. Erdal dogan dedi ki:

  33 yaşındayım, engelli olarak çalışmak istiyorum. Yüzde 42 engelim var, beden işçisi olarak çalışabilirim.

 10. mekin dedi ki:

  Men mekin güleç, acil iş aramaktayım. 1979 bitlis tatvan dogumluyum. 25 yıldır ist da yaşamaktayım. ist bagcılarda ikamet edıyorum. 23 yıllık şöfürüm. ist içini iyi bilirim.

BİR YORUM YAZ