Çorum Özel Hastanesi İş Başvurusu

1989 yılında yer seçimi ile başlayan hastanenin kurulma serüveni, belediye onayı, ruhsat alımı, yeşil alan düzenlemesi gibi bürokratik işlerin tamamlanmasının ardından 1991 yılında Binevler Kavşağı, Dr. İlhan Gürel Cad. No: 1 adresinde kurulmuştur. İlk kurulduğu zaman Hitit Tıp Merkezi adıyla bilinen Çorum Özel Hastanesi, tomografi ve görüntüleme merkezi olarak hizmete girmiştir. 7000 metre kare alan üzerine kurulu hizmet binası 2891.05 metre karesi A Blok, 963.63 metre karesi ise B Blok olmak üzere 2 Bloktan oluşmaktadır. 5 katlı olan a blokta 1 adet bodrum katı bulunurken, B blok 2 kattan oluşmaktadır.

1991 yılında 13 personelle radyolojik tetkik hizmeti vermeye başlayan hastane için başta sınırlı bir hizmet sunumu yapması düşünülürken, artan talep doğrultusunda hizmetlerde çeşitliliğe gidilmiştir. Endoskopi, laparoskopi, renkli doppler, artroskopi C kollu görüntüleme sistemleri, kemik dansitometre, mamografi gibi hizmetleri de zaman içerisinde vermeye başlamıştır. 15 Aralık 1994 yılında Hitit Tıp Merkezi kapsamını daha da büyüterek 89 yataklı Çorum Özel Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli oda anlayışını benimseyen hastanede oda sayısı azaltılarak tüm odalarda televizyon, refakatçi koltuğu, tek kişilik tuvalet ve banyo, giysi dolabı, etajer konulmuştur. 48 odayla hizmetine devam eden hastane, önce 65 yatak kapasitesine sonra da 2014 yılında ek binasının yapımının tamamlanmasıyla 130 yaka kapasitesine yükselmiştir. Günümüzde Çorum Özel Hastanesi 11 bin kapalı alanıyla dev bir sağlık tesisi olarak Çorum halkına hizmet vermektedir.

Çorum Özel Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Buharaevler Mh. Buhara 1. Sk. NO:2 Merkez ÇORUM

Telefon : 444 15 20

Fax : 0364 226 06 84

Mail : bilgi[at]coh.com.tr

Çorum Özel Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çorum Özel Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Çorum Özel Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ