Çorum Osmancık Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1976 yılında Çorum’da kurulan Osmancık Devlet Hastanesi 50 yataklı bir hastane olarak sağlık hizmetlerine uzun süreler devam etmiş ve günümüzde modern mimari bir yapıya sahip olarak yatak sayısını arttırmıştır. 1996 senesinde kadar ilk kurulduğu günden kalma sayı olan 50 yataklı yatan hasta servisi ile büyük mücadeleler veren hastane hastaların daha rahat ve daha steril ortamlarda tedavi görülmeleri için gerekli mecralara başvuru yaparak hastane kapasitesinin yükselmesini talep etmiştir. Bir yıllık çalışmanın ardından yeni blokların inşa edilmesi ve hizmete girmesi ile birlikte 1997 senesinde 100 yataklı bir hastaneye dönüşen Osmancık Devlet Hastanesi, Artan nüfus nedeni ile tekrar yatak ihtiyacı duymuştur.

Hastaların kaliteli bir hastane olduğundan sürekli ve yoğun bir şekilde Osmancık Devlet Hastanesinin tercih edilmesinden ötürü, hastane yetkilileri taleplerde bulunarak yeni bir hastane binasının inşasına vesile olmuştur. Yeni yapılan modern hastane binası 2014 yılında ek olarak Esenyurt’ta 100 yataklı yeni bir hastane binası olarak kurulmuştur. İlk ve ilçelerin tümüne bakmakla mükellef olan hastane bünyesi aylık bazda yaklaşık 20.000 kişiye sağlık hizmetleri sunmaktadır. Tamamen hijyenik ortamlarda sağlık hizmeti gören hastaların memnuniyeti de bir hayli fazla olmakta. Güler yüzlü doktor ve sağlık ekiplerinin yakinen hastalarla ilgilenmesi kendilerini oldukça mutlu etmiş ve akabinde sürekli olarak Osmancık Devlet Hastanesini tercih etmişlerdir.

Çorum Osmancık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Esentepe Mah. Ömer DERİNDERE Bulvarı No: 105 Osmancık ÇORUM

Tel: +90.364 611 40 33 (Santral)
Fax: +90.364 611 49 95
E-Mail: corumdhs11@saglik.gov.tr

Osmancık Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Osmancık Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Osmancık Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ