Çorum Karayolları İş Başvurusu

Her sene yaz aylarının gelmesi ile birlikte personel ihtiyacı daha da fazla artmakta. Özellikle de bu konuda en çok ihtiyaç duyan Çorum Karayolları kuruluşudur. Her sene birçok kişi Çorum Karayolları işçi alımı üzerine başvurular yaparak şansını denemekte. Sene içerisinde özellikle de yaz aylarında artan işlerden ötürü Çorum Karayollarının personel ihtiyacına nazaran verilen ilanlarda tecrübe sahibi veya vasıfsız eleman gücündeki kişileri kadrosuna dâhil ederek çalışmalarına vesile olmaktadır. Her sene olduğu gibi, 2016 yılında da belirli aralıklar farklı branşlarda personel alımı yapan Çorum Karayolları her an tekrar olarak ilan verebilir. Nedeni ise okulların tatil olmasıyla servis araçlarının ve benzeri oluşumların azalması üzerine daha rahat bir çalışma sergilenmesidir. Bu nedenle malumunuz girdiğimiz yaz aylarından ötürü yüklü şekilde personel alımı yapılabilir.

Çorum Karayolları iş ilanları üzerine verdiği detaylarda vasıflı veya vasıfsız olarak belirli yaş kriterlerine ve askeri hususlara dayalı olarak aradığı kişileri mülakata alarak kendilerine istihdam sağlamaktadır. Aynı zaman’da belirli periyotlarla memur ve teknik personel alımları da yapan Çorum Karayolları, elektrik ve bilgisayar üzerine tecrübeli kişilerin başvurularına daha da dikkat etmekte olup bu doğrultuda personel alımı yapmaktadır. Bu tür alımlarda Çorum Karayolları tarafından başvuru yapan kişi mülakata alınarak sözlü sınav şeklinde sorulacak sorulara cevap verdikten sonra aşamaya göre değerlendirmeye alınmaktadır.

Çorum Karayolları İletişim Bilgileri
Adres; Karayolları Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No: 14 06100 Yücetepe ANKARA

Çorum Karayolları Kariyer Olanakları
Karayolları insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çorum Karayollarında kariyer yapabilirsiniz. Çorum Karayolları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ