Çorum Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1918 yılında hizmete başlayan Çorum Devlet Hastanesi, başlangıçta tek bina olarak hizmet verirken, 1973 yılında ve 1989 yılında 11 katlı iki blok eklenmiştir. 2007 yılı itibariyle hizmete açılan ek binayla son şeklini alan hastane, 1. Seviyede 5 adet dahili ve cerrahi yoğun bakım, 2. Ve 3. Seviye anestezi ve reanimasyon yoğun bakım ünitesi, 1. Seviye Koroner yoğun bakım ünitesi, 3. Seviye KVC yoğun bakım ünitesi ve 1. Ve 2. Seviye yeni doğan yoğun bakım üniteleri mevcuttur. Hastane girişinde bulunan binada Nükleer Tıp ve Diyaliz birimleri yer almaktadır. Yine giriş bölümünde bulunan 3 katlı diğer bir hizmet binasında ise Döner Sermaye Saymanlığı, Gelir Tahakkuk, Sağlık Kurulu ve Patoloji Laboratuvarı bulunmaktadır.

2004 yılında Çorum Devlet Hastanesinin Poliklinikleri yeniden düzenlenmiş olup, klinisyenlerin her birine birer poliklinik odası tahsis edilerek Hekim Seçme Hakkı sağlanmıştır. 2005 yılı içerisinde en son teknoloji MR ünitesi ve Nükleer Tıp Bölümleri hastane bünyesine eklenmiştir. Ayrıca Kan Merkezine alınan cihazlarla bu ünitede 2005 yılı içerisinde geliştirilmiştir. 2007 yılı itibariyle ek bir bina hizmete girerek, acil, yemekhane, yataklı servis, konferans salonu ve idari hizmet birimlerinin bulunduğu modern bir bölüm hizmete açılmıştır. 2011 yılı içerisinde hastane bahçesinde bulunan Toplum Ruh sağlığı merkezi açılmıştır. 630 yatak kapasitesiyle hizmet veren Çorum Devlet Hastanesi sağlık çıkardığı genelge doğrultusunda Hasanpaşa Devlet hastanesi ve Doğum ve Çocuk Hastanelerini de 2008 yıllarında bünyesine katmıştır.

Çorum Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bahçelievler Mahallesi Çamlık Caddesi No: 2 Çorum

Telefon : +90. (364) 219 30 00
Fax : +90. (364) 219 30 30

Belge Geçer :
E-Posta : corumdhs7@saglik.gov.tr

Çorum Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çorum Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çorum Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Neriman dedi ki:

    İş arıyorum hastanede temizlik hasta hostesi ne olursa

  2. Nuray Tuncay dedi ki:

    Çoçuk gelişimi önlisas mezunuyum.Telefonum 0533 474 4923

BİR YORUM YAZ