Cornelia Diamond İş Başvurusu

Doğal zenginlikleri ve temiz sahilleriyle Türkiye’nin turizm beldeleri arasında en fazla tercih edilen Antalya’nın Belek beldesinde yer almaktadır. Antalya’nın merkezine 35 km uzaklıkta bulunur. Belek’in doğal güzelliklerine uyumlu şekilde bölge bitki örtüsünün örnekleriyle bezenmiş olan tesis bölgedeki diğer golf hizmeti veren sahil otellerinden ayrılmaktadır. Otel iç ve dış dekorasyonu son derece hoş bir mimari barındırmaktadır. Doğanın içerisindeki bu tesis dış görünümüyle ve ferahlatıcı iç tasarımıyla da rakiplerinden bir adım öndedir.

Cornelia Diamond ultra lüks bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Alanlarında uzman çalışanlarıyla doğayı ve çevreyi korumaya odaklanmış bir şirket politikası uygulamaktadır. Kaliteli yönetim kadrosuyla tesisin dinamik ve gelişen yapısını korumayı amaçlarlar. Hem bölge hem ülke ekonomisine çok büyük katkıda bulunmakta olan otel 200 bin metre karenin üzerinden açık, kapalı ala kuruludur.

Sürekli olarak güncellenmekte olan sitesinde otel ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Doğrudan siteden rezervasyon yapılabileceği gibi, numaranızı siteye bıraktığınız taktirde size hızlıca dönüş yapılır. Cornelia Diamond size hayallerinizdeki tatil imkanını sunmaktadır. Otel belirlediği hizmet politikasında çevre koruma odaklı çalışmalarıyla beraber kaliteyi en önde tutmaya özen gösterir. Çalışan kadrosunun sosyal sorumluluk alabilmesini, güler yüzlü bir anlayışa misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedefleyen otel beş yıldızlıdır. Sürekli gelişmeyi ve dinamik kalmayı ilke haline getirmişlerdir. Otelin Genel Müdürü Zafer Alkaya’dır.

Cornelia Diamond İletişim Bilgileri
Adres; İskele Mevkii / BELEK / ANTALYA

Tel: 02427101500

Cornelia Diamond Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cornelia Diamond firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cornelia Diamond insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ