Çorlu Ülker Fabrikası İş Başvurusu

1994 yılında Asım ve Sabri adındaki iki kardeş tarafından küçük bir imalathane’de başlayan Ülker serüveni günümüzde dev tesislere sığmayan bir dünya markası haline gelmiş ve dünyanın birçok ülkesine gerek ihracat gerek ise fabrikalar kurarak üretimlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Üstün kalite ve gerçek çikolata üretimi sergileyen marka oldukça beğenilmiş ve ilgi görmüştür. Sürekli gelişim sağlayan Ülker bu doğrultuda Türkiye başta olmak üzere belirli ülkelerde fabrikasını açarak üretimlerini sürdürmeye devam etmiştir. Türkiye’nin tüm şehirlerinde en küçük bakkaldan en büyük alışveriş mağazasına kadar her alanda satılmaya başlanan ürünler yüksek kalite değerlerinde üretilmektedir.

Buna hitaben sürekli büyüme evresi yaşayan Ülker, Türkiye’nin çeşitli illerinde fabrikalar açarak hem daha fazla insana bu harika tadı tattırmak hem de işe ihtiyacı olan birçok vatandaşa istihdam sağlayarak ülke ekonomisini oldukça üst seviyede tutan bir başarıya imza atmıştır. Geçmişten günümüze gelen dev marka sadece Türkiye’de değil, birçok dünya ülkesinde saygıyla anılan ve ilgi gören harika tadın markası olarak bilinmektedir. Kendi bünyesinde 50.000’e yakın kişiyi farklı pozisyonlarda istihdam eden Ülker Çorlu’da da açmış olduğu Çorlu Ülker Fabrikası’na birçok personel alımı yapmaktadır. 2016 yılında da Çorlu Ülker Fabrikası bünyesine alınacak olan personel sayısı netlik kazanmamışken belirli tarihlerde ihtiyaç anında çok sayıda alım yapılmakta olduğu beklenmekte.

ÇORLU ÜLKER FABRİKASI HANGİ ALANDA PERSONEL ALMAKTA?
Satış Destek Uzmanı, Vardiya Amiri, Depo Mal Kabul Elemanı, Stok Kontrol Sorumlusu, Depo Elemanı, Personel Sorumlusu, Genel Başvuru, Üretim Elemanı, Muhasebe ve Genel Başvuru – Engelli şeklindedir.

Çorlu Ülker Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Omurtak Mahallesi, Asfalt Boyu (Küme Evler) No: 1, Pk: 59870, Ulaş, Çorlu, Tekirdağ

Çorlu Ülker Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çorlu Ülker Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. Çorlu Ülker Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hamit dedi ki:

  iyi gunler adim hamit 30 yasin darin E sinifi G sinifi src 4 piskoteknik belgeli meslek lisesi mezunu sizinle calismak isterim çorlu tekirdag…

 2. Şenay dedi ki:

  Merhaba adım Şenay 37 yaşındayım sizinle çalışmak isterim

 3. Fatma dedi ki:

  Merhaba adım Fatma 36 yaşındaydım muratlıda ikamet etmekteyim iş arıyorum sizinle çalısmak isterim

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Ülker Fabrikasında çalışmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

 4. Eyyüp dedi ki:

  İyi günler iş arıyorum 2 engelli çocuğum var iş arıyorum ve natura Golf dondurma fabrikası nda çalıştım ve Sütaş ta 7 yıl çalıştım ve hijyen eğitimi sertifika var Çorlu da oturabilirim

 5. Levent korkmaz dedi ki:

  Merhaba adım levent korkmaz 29 yasin dayim ergene kirkgoz mah ikamet etmekteyim is sizim hala ihtiyacınız varsa sizinle çalışmak isterim

BİR YORUM YAZ