Çorlu Uçak Fabrikası İş Başvurusu

Çorlu Uçak Fabrikası 2014 yılında Avrupa’nın ve dünyanın dev uçak teknolojisi üreticilerinden Flammaerotec tarafından projelendirilerek 15.000.000(milyon) Avroluk dev yatırım sayesinde kurulmuş, 2 yıl içerisinde günümüze kadar uzanan üretim haznesiyle başarılı bir şekilde istikrarını koruyarak büyük çalışmalara imza atmıştır. Çorlu’da bulunan Avrupa Serbest Bölgesi’nde bulunan ASB bölgesinde kurulan üretim tesislerinde dünya’nın en kaliteli ve en ünlü uçağı olan Airbus için parça üretimi yapılmakta. Modern mimari tesislerinde son teknoloji cihazlar ile çalışmaları sürdüren Çorlu Uçak Fabrikası, bu doğrultuda tamamen üst düzey üretim cihazları sayesinde Airbus için dayanıklı ve doğru parça üretimi sağlayarak dünyanın birçok havalimanında uçuş faaliyeti gösteren Airbus uçaklarındaki yolcuların daha güvenli ve rahat uçmasını sağlamaktadır.

Dünya devlerinin tek bir çatı altında buluşturduğu ASB yani Avrupa Serbest Bölgesinde ki bulunan fabrika bünyesinde Airbus’un yeni uçağı olan A380 seri uçak tipine uygun modüller, montaj ve kalıplama gibi son teknoloji cihazlar eşliğinde parça üretimi ve takım montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Alüminyum ağırlıklı hammaddeden ürettikleri parçaları Almanya’ya ihraç etmektedirler. Dünya üzerinde 8 farklı bölgeye yatırım yaparak dünyada ki tüm Airbus’lar için üretim sergileyen dev firma bu 8 bölgeden birinin Türkiye’de olduğunu ve bundan ötürü büyük memnuniyet duyduklarını dile getirmiştir. Günümüzde 300’den fazla kişiyi eğiterek kendilerine istihdam sağlayan dünyaca ünlü marka, aynı zaman’da Türkiye ekonomisine de oldukça destek vermektedir.

Çorlu Uçak Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çorlu Uçak Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. Çorlu Uçak Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merdane Osmanoğlu dedi ki:

    Lise mezunuyum 5 yıl Foxconnda çalıştım montajda Çorlu’da ikamet ediyorum

BİR YORUM YAZ