Çorlu Sakız Fabrikası İş Başvurusu

2010 yılında CCC bünyesine dâhil olarak Yıldız Holding’in katkılarıyla da Çorlu’da 200.000.000 (milyon) dolarlık dev sakız üretim tesisi günümüzde dünyanın en büyük ve en istikrarlı fabrikası olarak tarihte yer almakta. Dünya sakız üreticileri bünyesinde ki en büyük pay sahibi olan Türkiye, bu alandaki başarısını Çorlu Sakız Fabrikası üzerine borçlu. Sakız yapımı için kullanılacak olan yüksek maliyetli son teknoloji cihazların yer aldığı modern mimari tesislerde yüksek kalite altında üretim sergilemektedir. Avrupa’dan tesis edilen Gumlink marka son ve en kaliteli teknolojik cihazlar eşliğinde yapılacak olan sakız üretimi ile tüm dünyaya ihracat sağlamaktadır. Dünyanın birçok büyük ülkesinde satılan sakız ürünlerinin büyük bir payı Türkiye’ye ait olup, tüm başarısını Çorlu’da açılan sakız fabrikasından temin etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite doğrultusunda işleyişini gösteren Çorlu Sakız Fabrikası bünyesinde yer alan tüm personeller tamamen eğitimli ve ne yapacağını bilen hatasız bir işleyiş göstermektedir. Çorlu’da bulunan 1000 kişilik istihdam sağlanan dev fabrika’da 80’ı beyaz yakalı yani vardiya amiri olmak üzere 1.000’den fazla kişinin istihdam görmesine vesile olmaktadır. İç Pazar büyüklüğünün hacmini sürekli ölçen fabrika bu doğrultuda Türkiye’de en büyük sakız üreticisi olmasının dışında, dünyada da en büyük üretim kapasitesine sahip lider sakız fabrikası olarak büyük bir ilgi ve saygı görmektedir. Birçok kişiye istihdam sağlayan dev fabrika, aynı zamanda bu başarıyla da ülke ekonomisine büyük destek vermektedir.

Çorlu Sakız Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Omurtak Mah. Asfalt Boyu (Küme Evler) No: 1 Ulaş Beldesi – Çorlu 59870 TEKİRDAĞ

Çorlu Sakız Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çorlu Sakız Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. Çorlu Sakız Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Alev cebbar dedi ki:

  İş arıyorum çalışma saatleri nasil

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

 2. Hatice dedi ki:

  Çalişmak istıyorum

BİR YORUM YAZ