Çorlu Özel Reyap Hastanesi İş Başvurusu

03 Ocak 2011 tarihinde kurulan Çorlu Özel Reyap Hastanesi, 12 bin metre kare kapalı alana ve kapalı otoparka sahip 12 katlı modern bir hastanedir. 28 branşta toplam 52 uzman hekim kadrosuyla hizmet veren Çorlu Özel Reyap Hastanesi, ayakta ve yatarak hasta kabul etmekte ve 24 saat Acil Servis, Ambulans hizmeti de vermektedir. Toplamda 400’ün üzerinde personele sahip olan hastane sağlığınızı korumak, sürdürmek, gelişimini sağlamak veya yeniden kazanmak amacıyla hizmet veren Çorlu’daki önemli hastanelerden bir tanesidir.

Hastane bünyesinde, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Endokrinoloji ve Metobolizma Hastalıkları, Genel veLaparoskopik Cerrahi, Beyin, Sinir Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Endovasküler Girişim, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı gibi toplamda 28 branş ve Medikal Estetik Ünitesi, Tüp Bebek Ünitesi gibi ünitelere sahiptir. Tekirdağ iline ve bölgede bulunan diğer illere de hizmet verebilen hastane 41 yataklı erişkin ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesine sahiptir. 2012 yılında Türkiye genelinde 495 hastanede yapılan değerlendirme sonucunda Özen Reyap Hastanesine Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından A grubu hastane statüsü verilmiştir. Ayrıca 2013 yılında Özel Reyap Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Hastane Hizmet ve Kalite Standartları Değerlendirmesinden 97 puan almıştır. 143 fiili yatak kapasitesine sahip hastanede, 20 yataklı yeni doğan yoğun bakım, 8 Yataklı KVC yoğun bakım, 9 yataklı genel yoğun bakım, 4 yataklı Koroner yoğun bakım ünitesi ve 6 temas izolasyon odası bulunmaktadır.

Çorlu Özel Reyap Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kazımiye Mahallesi Sevgi Sokak No: 2 Çorlu / Tekirdağ

 

Tel: +90 553 077 70 08

E-posta: info@reyaphastanesi.com.tr

 

Özel Reyap Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özel Reyap Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Özel Reyap Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ