Çorlu Dünya Göz Hastanesi İş Başvurusu

Türkiye’de sadece göz ve göz hastalıkları üzerine 1996 yılında kurulan Dünya Göz Hastanesi, göz alanına dayalı olarak tam branş halinde eğitim almış ve bu doğrultuda kendini geliştiren doktor kadrosu sayesinde Türkiye’nin en önemli alanlarına hastane binaları kurarak herkesin bu sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamıştır. Göz alanına dayalı olarak 100’den fazla farklı teknik ile göz ile ilgili sağlık sorunlarına yılın 365 günü ve 7/24 aralıksız hizmetlerini sunmakta olan dev bir marka değerine sahiptir. Yurt içi ve yurt dışında toplam’da 22 farklı göz sağlık merkezine sahip olan Dünya Göz Hastanesi bünyesinde yer alanlardan birisi de Çorlu Dünya Göz Hastanesidir.

22 merkezinden biri olan Çorlu Dünya Göz Hastanesi 2015 yılında kurulmuş ve az bir zaman içerisinde faaliyet göstermesine rağmen 1 senelik performansı ile oldukça ilgi odağı haline gelmiştir. Çorlulu vatandaşların göz sağlığı alanına dayalı sağlık hizmetleri almasına takriben kurulan hastane binasında son teknoloji sağlık cihazları ve göz sağlığı alanında tamamen uzman göz doktorları eşliğinde muayene ve ameliyat işlemleri yapılmaktadır. Güler yüzlü personeli ile daima hastalarına özen gösteren sağlık kuruluşu müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak hizmetler sunarak kendilerini daha iyi hissetmelerini ve bu doğrultuda daha verimli ve daha kaliteli göz sağlığı hizmeti almalarına vesile olmaktadır. Birçok kişiye istihdam sağlayan hastane, ülke ekonomisini de oldukça etkileyici girişimlerde bulunmaktadır.

Çorlu Dünya Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kazımiye Mah., Ali Fuat Cebesoy Cd. No:1, 59860 Tekirdağ Çorlu

Tel: 444 4 469

E-posta: info@dunyagoz.com

Çorlu Dünya Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Çorlu Dünya Göz Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çorlu Dünya Göz Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ